| Ταξινόμηση | Μηχανή CTP |
|---|---|
| Ρυθμοαπόδοση (πιάτα/ώρα) | 25plates/hour |
| Ευαισθησία πιάτων | 800 X 660mm, 2400dpi, 120mj/cm ² |
| Μέγεθος πιάτου | Μέγιστο 800 mm x 660 mm, ελάχιστο 300 mm x 300 mm |
| Ψήφισμα | Πρότυπα: dpi 2400 ή dpi 1200 |
| Product name | Automatic Plate Making Machine |
|---|---|
| Imaging System | External Drum 825nm Laser |
| Output Speed | 55pph 800*660mm/2400dpi |
| Plate Thickness | 0.15mm, 0.30mm |
| Resolution | 2400dpi Or1200dpi |
| Ρυθμοαπόδοση (πιάτα/ώρα) | 25plates/hour |
|---|---|
| Ευαισθησία πιάτων | 800 X 660mm, 2400dpi, 120mj/cm ² |
| Μέγεθος πιάτων | Max.800mm Χ 660mm, Min.300mm Χ 300mm |
| Ψήφισμα | Πρότυπα: dpi 2400 ή dpi 1200 |
| Φόρτωση πιάτων | Πρότυπα: ενιαία κασέτα autoloader με τη χειρωνακτική λειτουργία ενθέτων πιάτων |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή Flexo ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Κανάλι λέιζερ | 16 καναλιών |
| Ταχύτητα παραγωγής | 1,25 τετρ.μέτρα το /h |
| Max.Breadth | 26» Χ 17»/680mm x430mm |
| Ελάχιστο εύρος | 100mmx100mm |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή CTP |
|---|---|
| Σύστημα απεικόνισης | 16CH |
| Παντού | 1.25 Sqm/ώρα |
| Πάχος πλάκας | 0.14mm 1.7mm |
| Μέγ. Πλάτος | 430mm X 330mm |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Σύστημα απεικόνισης | 16CH |
| Σε όλη την περιοχή | 1.25 Sqm/ώρα |
| Δάχος πλάκας | 0.14mm 1.7mm |
| Μέγιστο εύρος | 430mm X 330mm |
| Classification | UV CTP Machine |
|---|---|
| Imaging System | 128-channel |
| Throughput(plates/hour) | 1030mm x 800mm, 2400dpi: 45 |
| Μέγεθος της πλάκας | Μέγιστο 1163mm × 940mm, λεπτό 400mm × 300mm |
| Repeatability | ± 5μm(Continuous exposing for 4 times or above on the same plate with a temperature of 23℃ and humidity of 60%) |
| Ταχύτητα παραγωγής | 4.3m2/h |
|---|---|
| Max.Breadth | 47 " ×60»/1200mm×1524mm |
| Κανάλια λέιζερ | 32CH |
| πάχος πιάτων | 0.9-3.94 (χιλ.) |
| Ψήφισμα | 4000dpi, προαιρετικά: 3000dpi ή 2400dpi |
| Τύπος πιάτων | Ψηφιακό πιάτο flexo ανακούφισης (νερό-πλύσιμο) |
|---|---|
| Max.Breadth | 47 " ×60»/1200mm×1524mm |
| Όρος μηχανών | νέος |
| πάχος πιάτων | 0.9-3.94 (χιλ.) |
| Ταχύτητα παραγωγής | 4.3m2/h |
| Τύπος | Το πλύσιμο με νερό και το πλύσιμο με διαλύτες είναι και τα δύο λειτουργικά. |
|---|---|
| Φόρμα | 400 mm, 600 mm, 800 mm σε πλάτος για επιλογή |
| Λειτουργία | Εκτίμηση, ξεπλύσιμο, ξήρανση και αφαίρεση των ράβδων |
| Αυτοματοποιημένο | - Ναι, ναι. |
| Δάχος πλάκας | 0.15mm-5.50mm |