| Max.Plate μέγεθος | 2801150mm |
|---|---|
| Ανάπτυξη της ικανότητας | 58L, 46L |
| Όρος | νέος |
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΜΗΧΑΝΩΝ | 1500x1400x1100mm |
| Καθαρό βάρος | 350kgs |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή Flexo CTP |
|---|---|
| Ψηφίσματα | 4000dpi |
| Σύστημα απεικόνισης (κανάλι) | 16· 32 |
| Ταχύτητα εξόδου | 1.25 Sqm/H 2.5 Sqm/H |
| Max. Breadth | 800mm × 660mm |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή Flexo CTP |
|---|---|
| Ψηφίσματα | 4000dpi |
| Σύστημα απεικόνισης (κανάλι) | 16CH 32CH |
| Ταχύτητα εξόδου | 1.25 Sqm/H 2.5 Sqm/H |
| Μέγ. Πλάτος | 800mm X 660mm |
| Τύπος | Βασισμένο στο διαλύτη πιάτο flexo που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Μέγεθος σελίδας | Μέγιστο 920mm*680mm |
| Δάχος πλάκας | 1.14mm - 3.94mm |
| Απαίτηση ηλεκτρικής ενέργειας | Ενιαία φάση 220V 50/60Hz |
| Εργασιακή ισχύς | 3.5KW |
| Τύπος | Βασισμένο στο διαλύτη πιάτο flexo που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Μέγεθος σελίδας | Μέγιστο 920mm*680mm |
| Δάχος πλάκας | 1.14mm - 3.94mm |
| Απαίτηση ηλεκτρικής ενέργειας | Ενιαία φάση 220V 50/60Hz |
| Εργασιακή ισχύς | 3.5KW |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Σύστημα απεικόνισης | 16CH |
| Περιορισμός | 1.25 Sqm ανά ώρα |
| Μέγιστο εύρος | Μέγιστο 430mm X 330mm |
| Δάχος πλάκας | 0.14mm 1.7mm |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Σύστημα απεικόνισης | 16CH |
| Περιορισμός | 1.25 Sqm ανά ώρα |
| Μέγιστο εύρος | Μέγιστο 430mm X 330mm |
| Δάχος πλάκας | 0.14mm 1.7mm |
| Type | Solvent based flexo plate making machine |
|---|---|
| Page Size | Max. 920mm*680mm |
| Δάχος πλάκας | 1.14mm - 3.94mm |
| Απαίτηση ηλεκτρικής ενέργειας | Ενιαία φάση 220V 50/60Hz |
| Working Power | 3.5KW |
| Όνομα προϊόντων | Ψηφιακή μηχανή Flexo ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Κανάλι λέιζερ | 16 καναλιών |
| Ταχύτητα παραγωγής | 1,25 τετρ.μέτρα το /h |
| Max.Breadth | 26» Χ 17»/680mm x430mm |
| Ελάχιστο εύρος | 100mmx100mm |
| Όνομα προϊόντος | Ψηφιακή μηχανή Flexo ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Κανάλι λέιζερ | 16 καναλιών |
| Ταχύτητα εξόδου | 1,25 τετρ.μέτρα το /h |
| Max.Breadth | 26» Χ 17»/680mm x430mm |
| Ελάχιστο εύρος | 100mmx100mm |