| Ταχύτητα εκτύπωσης | Μέχρι 7,26 μέτρα/λεπτο (30 πόδια/λεπτο) |
|---|---|
| Τεχνολογία εκτύπωσης | 4 Τεχνολογία LED χρώματος |
| Ποιότητα εκτύπωσης | 1200X2400dpi |
| Επεξεργαστής εκτυπωτών | Λιγότερο από 28 |
| Πλάτος μέσων | 304 χιλιοστά |
| Τύπος μηχανής | Θερμική μηχανή κοπής χαρτιού |
|---|---|
| Μέγιστο να ξετυλίξει πλάτος | 900 χλστ |
| Μέγιστο να ξετυλίξει Dia | 1000 χλστ |
| Μέγιστη ταχύτητα μηχανών | 110μ/λεπτό |
| Μέγιστο να ξανατυλίξει Dia | 270mm |
| Ταξινόμηση | Αυτόματο Laminator φλαούτων |
|---|---|
| Ταχύτητα πλαστικοποίησης | 20-25m/min |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 200/150mm |
| Μέγιστο πλάτος στρώσης | 720mm |
| Μέγιστο πάχος | 2/7mm (σύμφωνα με τις ανάγκες συνήθειας) |
| Τύπος | κόπτης κύβων |
|---|---|
| Τέμνον μέγεθος | 1300x1600mm |
| ταχύτητα | 0 - 1200 mm/s |
| Τέμνον πάχος | <> |
| Επαναλάβετε την ακρίβεια | <> |
| Ταξινόμηση μηχανών | Επίπεδης βάσης ψηφιακός κόπτης |
|---|---|
| ΓΙΑΡΙΑ | 0-1200 mm/s |
| Μέγεθος κοπής | 1300*1600mm |
| Δυνατότητα κοπής | ≤ 50mm (προσαρμόστε σύμφωνα με τα διαφορετικά υλικά) |
| Επαναλάβετε την ακρίβεια | ≤ 0.01mm |
| Ταξινόμηση μηχανών | Επίπεδης βάσης ψηφιακός κόπτης |
|---|---|
| Ταχύτητα | 0-1200 mm/s |
| Μέγεθος κοπής | 1300*1600mm |
| Δυνατότητα κοπής | ≤ 50mm (προσαρμόστε σύμφωνα με τα διαφορετικά υλικά) |
| Επαναλάβετε την ακρίβεια | ≤ 0.01mm |
| Ταξινόμηση | Ψηφιακός εκτυπωτής Inkjet |
|---|---|
| Ψήφισμα | 600dpi*600dpi/2bit, 600dpi*1200dpi/2bit (μισή ταχύτητα) |
| Κεφάλι Inkjet | Kyocera |
| Μέγιστο. Πλάτος εκτύπωσης | 540 χιλιοστά |
| Μέγιστο πλάτος μέσων | 560 χιλιοστά |
| Τύπος μηχανής | Ψηφιακός εκτυπωτής Inkjet |
|---|---|
| Ψήφισμα | 600dpi*600dpi/2bit, 600dpi*1200dpi/2bit ((Μισή ταχύτητα) |
| Κεφάλι Inkjet | Kyocera |
| Μέγιστο. Πλάτος εκτύπωσης | 540 χιλιοστά |
| Μέγιστο πλάτος μέσων | 560 χιλιοστά |
| Ταξινόμηση μηχανών | Αυτοματοποιημένος λαμινατήρας |
|---|---|
| Μέγιστο φύλλο (WxL) | 540*760mm |
| Ελάχιστο φύλλο (WxL) | 210*270mm |
| Ταχύτητα μηχανής | Μέγιστο 30m/min |
| Πάχος χαρτιού | 157~400G/m2 |