| Τύπος Ctp | Μηχανή Flexo ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Τύπος πλάκας | Ψηφιακό πιάτο flexo ανακούφισης (νερό-πλύσιμο), ψηφιακό πιάτο flexo (νερό-πλύσιμο), ψηφιακό πιάτο fl |
| Κανάλι λέιζερ | 32-κανάλι κανάλι 16 |
| Ταχύτητα εξόδου | 2.5 μ ² /h 1.25 μ ² /h |
| Μέγιστο εύρος | 800mm X 660mm 680mm X 430mm |
| Τύπος ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) | Μηχανή Flexo ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Τύπος πλάκας | Ψηφιακό πιάτο flexo ανακούφισης (νερό-πλύσιμο), ψηφιακό πιάτο flexo (νερό-πλύσιμο), ψηφιακό πιάτο fl |
| Κανάλι λέιζερ | 32-κανάλι κανάλι 16 |
| Ταχύτητα εξόδου | 2.5 μ ² /h 1.25 μ ² /h |
| Μέγιστο εύρος | 800mm X 660mm 680mm X 430mm |
| Τύπος | Μηχανή Flexo CTP |
|---|---|
| Κανάλι λέιζερ | 32-κανάλι; 16 καναλιών |
| Ταχύτητα εξόδου | 2,5 m²/h; 1,25 m²/h |
| Μέγ. Πλάτος | 800mm x 660mm; 680mm x 430mm |
| Πάχος πλάκας | 0,15mm - 1,7mm |
| Κανάλι λέιζερ | 16-κανάλι κανάλι 32 |
|---|---|
| Ταχύτητα εξόδου | 1.25 μ ² /h 2.5 μ ² /h |
| Μέγ. Πλάτος | 800mm X 660mm |
| Ισχύς λέιζερ | Δίοδος λέιζερ ημιαγωγών υψηλής ισχύος |
| Τύπος πλάκας | Ψηφιακή πλακέτα flexo (πλύσιμο με νερό), Ψηφιακή πλακέτα flexo (πλύσιμο με νερό), Ψηφιακή πλακέτα fl |
| Τύπος | Βασισμένο στο διαλύτη πιάτο flexo που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Μέγεθος σελίδας | Μέγιστο 920mm*680mm |
| Πάχος πλάκας | 1.14mm - 3.94mm |
| Απαίτηση ηλεκτρικής ενέργειας | Ενιαία φάση 220V 50/60Hz |
| Ισχύς εργασίας | 3,5 kW |
| Ταξινόμηση | Μηχανή πιάτων ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή ψηφιακής κατασκευής πλακών |
| Κανάλι λέιζερ | 16/32CH |
| Ταχύτητα εξόδου | 1.25/2.5 M2/H |
| Μέγιστο εύρος | 790 mm x 690 mm |
| Εργασιακή ισχύς | 3.5KW |
|---|---|
| Τύπος | Βασισμένο στο διαλύτη πιάτο flexo που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Μέγεθος σελίδας | Μέγιστο 920mm*680mm |
| Δάχος πλάκας | 1.14mm - 3.94mm |
| Απαίτηση ηλεκτρικής ενέργειας | Ενιαία φάση 220V 50/60Hz |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή ψηφιακής κατασκευής πλακών |
|---|---|
| Κανάλι λέιζερ | 16/32CH |
| ταχύτητα εξόδου | 1.25/2.5 M2/H |
| Μέγιστο εύρος | 790 mm x 690 mm |
| 790 mm x 690 mm | 0.14mm-2.84mm |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή ψηφιακής κατασκευής πλακών |
|---|---|
| Κανάλι λέιζερ | 16/32CH |
| Ταχύτητα εξόδου | 1.25/2.5 M2/H |
| Μέγιστο εύρος | 790 mm x 690 mm |
| 790 mm x 690 mm | 0.14mm-2.84mm |
| Όνομα προϊόντων | Αυτόματο πιάτο που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Έκθεση Mothod | Έξω από το τύμπανο |
| Μεγέθη πιάτων | Max.1163mm*940mm Min.300mm*400mm |
| Πάχος πιάτων | 0.15mm 0.30mm |
| Ψήφισμα | 2400dpi |