| Τύπος | Το πλύσιμο με νερό και το πλύσιμο με διαλύτες είναι και τα δύο λειτουργικά. |
|---|---|
| Φόρμα | 400 mm, 600 mm, 800 mm σε πλάτος για επιλογή |
| Λειτουργία | Εκτίμηση, ξεπλύσιμο, ξήρανση και αφαίρεση των ράβδων |
| Αυτοματοποιημένο | - Ναι, ναι. |
| Δάχος πλάκας | 0.15mm-5.50mm |
| Διάδρομοι λέιζερ | 48CH |
|---|---|
| ταχύτητα εξόδου | 22pph |
| Max.Plate μέγεθος | 1163X940 ((mm) |
| Εφοδιασμός και εκφόρτωση πλάκας | ημιαυτόματη, χειροκίνητη |
| Καθαρό βάρος | 900 κιλά |
| Ταξινόμηση | Μηχανή CTP |
|---|---|
| Σύστημα απεικόνισης | 825nm λέιζερ |
| Επαναληψιμότητα | 0,01 mm |
| Ρυθμοαπόδοση (πιάτα/ώρα) | 3545· 55, 1030 mm x 800 mm, 2400 dpi, ευαισθησία πλάκας 120mj/cm2 |
| Μέγεθος πιάτου | Μέγιστο 1163 mm x 940 mm, ελάχιστο 400 mm x 300 mm |
| Κανάλια λέιζερ | 32CH |
|---|---|
| Ταχύτητα παραγωγής | 16pph |
| Max.Plate μέγεθος | 1163X940 (χιλ.) |
| Φόρτωση και εκφόρτωση πιάτων | ημιαυτόματος, χειρωνακτικός |
| Καθαρό βάρος | 900kgs |
| Υλικό | Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Κατανομή | Εξωτερικό τύμπανο |
| Πηγή φωτός | λέιζερ ημιαγωγών |
| Απόφαση | 2400dpi |
| Εμπορικό σήμα | EcooGraohix |
| Classification | UV CTP Machine |
|---|---|
| Σύστημα απεικόνισης | 48-κανάλι 32-κανάλι 24-κανάλι |
| Περιορισμός | 800mm × 660mm, 2400dpi: 28 πιάτα/ώρα 22 πιάτα/ώρα 16 πιάτα/ώρα |
| Repeatability | ± 5μm(Continuous exposing for 4 times or above on the same plate with a temperature of 23℃ and humidity of 60%) |
| Power Supply | Single-phase: 220AC, +6%, -10%, Power Consumption: 4KW |
| Διάδρομοι λέιζερ | 32CH, 48CH, 64CH |
|---|---|
| Ταχύτητα εξόδου | 16 ώρες, 22 ώρες, 28 ώρες. |
| Max.Plate μέγεθος | 800X690 ((mm) |
| κατάσταση | νέες ή χρησιμοποιημένες διαθέσιμες |
| Απόφαση | 2400dpi, 1200dpi προαιρετικά |
| Max.Plate μέγεθος | 2801500mm |
|---|---|
| Ανάπτυξη της ικανότητας | 72L, 58L, 46L |
| Κατάσταση | ΝΕΟΣ |
| Μέγεθος μηχανής | 1500x1400x1100mm |
| Καθαρό βάρος | 350kgs |
| Ψήφισμα | dpi 2400 |
|---|---|
| Ταχύτητα | pph του 16/22/28 |
| ΣΥΣΤΗΜΑ ΛΕΙΖΕΡ | δίοδοι του 32/48/64 |
| Μήκος κύματος λέιζερ | 400-410nm |
| Ανώτατο μέγεθος πιάτων | 1130mm*920mm |
| Όνομα προϊόντων | Ανάπτυξη της μηχανής |
|---|---|
| Πάχος πιάτων | 0.150.4mm |
| Ταχύτητα επεξεργασίας | Ταχύτητα διευθετήσιμο (10 έως 60 δευτερόλεπτα) 400-2400 mm/minute |
| Μεγέθη πιάτων | Ανώτατο πλάτος: ελάχιστο μήκος 1500 χιλ.: 300 χιλ. |
| Ανάπτυξη της ικανότητας | 46/58/70/78L |