| Όνομα προϊόντων | Θερμική μηχανή επεξεργασίας πιάτων ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Πάχος πιάτων | 0.150.4mm |
| Ταχύτητα επεξεργασίας | Ταχύτητα διευθετήσιμο (10 έως 60 δευτερόλεπτα) 400-2400 mm/minute |
| Μεγέθη πιάτων | Ανώτατο πλάτος: ελάχιστο μήκος 1500 χιλ.: 300 χιλ. |
| Ανάπτυξη της ικανότητας | 46/58/70/78L |
| Ονομασία προϊόντος | Θερμικό πιάτο μεγάλου σχήματος που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Ταχύτητα εξόδου | 16 pph/25 pph 1470mm X 1180mm/2400dpi |
| Σύστημα απεικόνισης | κανάλι 64 κανάλι 256 |
| Ψήφισμα | 2400dpi |
| Μέγεθος πλάκας | Max.1680 Χ 1350mm λεπτό 650mm X 550mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρονικός υπολογιστής για την εκτύπωση πλάκας εξοπλισμός μηχανή κατασκευής πλάκας θερμική εκτύπωσ |
|---|---|
| Έκθεση Mothod | Εξωτερικό τύμπανο |
| Σύστημα απεικόνισης | 32/48/64-κανάλι |
| Περιορισμός | pph του 16/22/28 800mm X 690mm, 2400dpi |
| Μεγέθη πιάτων | Max.1163mm Χ 940mm Min.400mm Χ 300mm |
| Ονομασία του προϊόντος | 8 σελίδων Μορφή 32 διαύλων θερμικής πλακέτας πλακέτας κατασκευής μηχανή CTP |
|---|---|
| Μέθοδος έκθεσης | Εξωτερικό τύμπανο |
| Απόφαση | 2400dpi |
| Τύπος μέσου | Θετικό θερμικό ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) πιάτο 830nm |
| Σύστημα απεικόνισης | 32 κανάλια, διακριτή 830nm Laser Diode |
| Ονομασία προϊόντος | Πλυντήριο πιάτων ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Πάχος πιάτων | 0.150.4mm |
| Ταχύτητα επεξεργασίας | Ταχύτητα διευθετήσιμο (10 έως 60 δευτερόλεπτα) 400-2400 mm/minute |
| Μεγέθη πιάτων | Ανώτατο πλάτος: ελάχιστο μήκος 1500 χιλ.: 300 χιλ. |
| Ανάπτυξη της ικανότητας | 46/58/70/78L |
| Τύπος | Βασισμένο στο διαλύτη πιάτο flexo που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Μέγεθος σελίδας | Μέγιστο 920mm*680mm |
| Δάχος πλάκας | 1.14mm - 3.94mm |
| Απαίτηση ηλεκτρικής ενέργειας | Ενιαία φάση 220V 50/60Hz |
| Εργασιακή ισχύς | 3.5KW |
| Ταξινόμηση | Επεξεργαστής Flexo CTP |
|---|---|
| Τύπος | Το πλύσιμο με νερό και το πλύσιμο με διαλύτες είναι και τα δύο εφικτά. |
| Σχήμα και διάταξις βιβλίου | 400 mm, 600 mm, 800 mm σε πλάτος για επιλογή |
| Λειτουργία | Εκτίμηση, ξεπλύσιμο, ξήρανση και αφαίρεση των ράβδων |
| Αυτόματο | Ναί |
| Τύπος μηχανής | Επεξεργαστής Flexo CTP |
|---|---|
| Τύπος πιάτου | Το πλύσιμο με νερό και το πλύσιμο με διαλύτες είναι και τα δύο εφικτά. |
| Σχήμα και διάταξις βιβλίου | 400 mm, 600 mm, 800 mm σε πλάτος για επιλογή |
| Λειτουργία | Εκτίμηση, ξεπλύσιμο, ξήρανση και αφαίρεση των ράβδων |
| Αυτόματο | Ναί |
| Ψηφίσματα | 2400dpi |
|---|---|
| Μεγέθη πιάτων | Μέγιστο 1163mm X 940mm, λεπτό 400mm X 300mm |
| Σύστημα απεικόνισης | 64CH 48CH 32CH |
| Ρυθμοαπόδοση (πιάτα/ώρα) | 28 22 16, 1030mm X 800mm, 2400dpi |
| Πάχος πιάτων | 0.15mm 0.30mm |
| Όνομα προϊόντων | Σύστημα ανοικτής γραμμής θερμικό ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Έκθεση της μεθόδου | Εξωτερικό τύμπανο |
| Σύστημα απεικόνισης | 32/48/64 CH |
| Σ' όλο | pph του 32/48/64 1030mm X 800mm, 2400dpi |
| Μήκος κύματος λέιζερ | Ιδιαίτερη δίοδος λέιζερ 830nm |