| Σύστημα απεικόνισης | 16-κανάλι |
|---|---|
| Σε όλη την περιοχή | 1.25 M2 Πλάκες/ώρα |
| Αποφάσεις | 4000 dpi |
| Μέγιστο μέγεθος εξόδου | 430mm X 330mm |
| Δάχος πλάκας | 00,14 mm έως 1,70 mm |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή CTP |
|---|---|
| Σύστημα απεικόνισης | 16CH |
| Σε όλη την περιοχή | 1.25 Sqm/ώρα |
| Δάχος πλάκας | 0.14mm 1.7mm |
| Μέγιστο εύρος | 430mm X 330mm |
| Ταξινόμηση | Μηχανή CTP |
|---|---|
| Σύστημα απεικόνισης | 64 καναλιών |
| Διακίνηση | 1470mm x 1180mm/ 2400dpi: 16 πλάκες/ώρα |
| Επαναληψιμότητα | ± 5μm ((Συνέχεια έκθεσης 4 φορές ή περισσότερο στην ίδια πλάκα με θερμοκρασία 23°C και υγρασία 60%) |
| Τροφοδοτικό | Ενιαία φάση: 220V-240V, κατανάλωση ισχύος (τιμή κορυφής): 5.5KW |
| Όνομα προϊόντων | Αυτόματη θερμική μηχανή ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Έκθεση της μεθόδου | Εξωτερικό τύμπανο |
| Σύστημα απεικόνισης | 48CH |
| Σ' όλο | pph του 16/22/28 1030mm X 800mm, 2400dpi |
| Μήκος κύματος λέιζερ | Ιδιαίτερη δίοδος λέιζερ 830nm |
| Σύστημα απεικόνισης | 64-κανάλι |
|---|---|
| Ρυθμοαπόδοση | 1630mm X 1325mm/2400dpi: 10 πιάτα/ώρα |
| Επανάληψη | ±5μm (συνεχής έκθεση για 4 φορές ή ανωτέρω στο ίδιο πιάτο με μια θερμοκρασία 23℃ και την υγρασία 60% |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Τριπλός-φάση: 380V, ανώτατη δύναμη (τιμή κορυφής): 5.5KW |
| Μέγεθος πιάτων | Μέγιστο 1680mm x1350mm Λεπτό 650mm X 550mm |
| Κανάλια λέιζερ | 48CH |
|---|---|
| Ταχύτητα παραγωγής | 28pph |
| Max.Plate μέγεθος | 800X660 (χιλ.), λεπτό: 260x300 (χιλ.) |
| Φόρτωση και εκφόρτωση πιάτων | Χειρωνακτικός |
| Καθαρό βάρος | 800kgs |
| Ταξινόμηση | UV μηχανή ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Σύστημα απεικόνισης | 64 καναλιών |
| Διακίνηση | 1630 mm x 1325 mm/ 2400 dpi: 10 πλάκες/ώρα |
| Επαναληψιμότητα | ± 5μm ((Συνέχεια έκθεσης 4 φορές ή περισσότερο στην ίδια πλάκα με θερμοκρασία 23°C και υγρασία 60%) |
| Τροφοδοτικό | Τρι φάση: 380V, μέγιστη ισχύς (σημεία τιμή): 5,5KW |
| Όνομα προϊόντων | Ιδιαίτερα αυτόματη θερμική μηχανή ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Έκθεση της μεθόδου | Εξωτερικό τύμπανο |
| Σύστημα απεικόνισης | 825nm λέιζερ |
| Σ' όλο | 25plates/hour 800 X 660mm, 2400dpi, ευαισθησία 120mj/cm ² πιάτων |
| Μέγεθος πιάτων | Max.800mm Χ 660mm Min.300mm Χ 300mm |
| Όνομα προϊόντων | Αυτόματη θερμική μηχανή ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Ρυθμοαπόδοση | 16PPH 1030mm X 800mm, 2400dpi |
| Τύπος μέσων | Θετικό θερμικό πιάτο ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
| Μεγέθη πιάτων | Max.1163mm Χ 940mm Min.300mm Χ 400mm |
| Σύστημα απεικόνισης | 32-κανάλι Ιδιαίτερη δίοδος λέιζερ 830nm |
| Ονομασία του προϊόντος | Επεξεργαστής πιάτων ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Μέγεθος πλάκας | 280-860 mm· 280-1100 mm· 280-1200 mm· 280-1500 mm |
| Δάχος πλάκας | 0.150.4mm |
| Ανάπτυξη της ικανότητας | 46/58/70/74/78L |
| Ταχύτητα επεξεργασίας | Ταχύτητα διευθετήσιμο (10 έως 60 δευτερόλεπτα) 400-2400 mm/minute |