| Ταξινόμηση | UV μηχανή ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Σύστημα απεικόνισης | 64 καναλιών |
| Διακίνηση | 1470 mm × 1180 mm/ 2400 dpi: 16 πλάκες/ώρα |
| Επαναληψιμότητα | ± 5μm ((Συνέχεια έκθεσης 4 φορές ή περισσότερο στην ίδια πλάκα με θερμοκρασία 23°C και υγρασία 60%) |
| Τροφοδοτικό | Μονοφασικός: 220AC-240AC, κατανάλωση ισχύος: 5.5KW |
| Τύπος πλάκας | Ψηφιακή πλακέτα ευέλικτης ανάγλυψης (πλύσιμο με νερό) |
|---|---|
| Max.Breadth | 47"×60"/1200mm×1524mm |
| Δάχος πλάκας | 0.9-3.94 ((mm) |
| Ταχύτητα εξόδου | 4.3m2/h |
| Απόφαση | 4000dpi, προαιρετικά: 3000dpi ή 2400dpi |
| Σύστημα απεικόνισης | 825nm λέιζερ |
|---|---|
| Επανάληψη | 0.01mm |
| Ρυθμοαπόδοση (πιάτα/ώρα) | 35 45 55,1030mm X 800mm, 2400dpi, ευαισθησία 120mj/cm ² πιάτων |
| Μέγεθος πιάτων | Max.1163mm Χ 940mm Min.400mm Χ 300mm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) (ενιαία φάση: 220V, ανώτατη δύναμη (τιμή κορυφής): 4KW) Απλουστευμέν |
| Κανάλια λέιζερ | 32CH, 48CH, 64CH, 128CH |
|---|---|
| Ταχύτητα παραγωγής | 16pph, 22pph, 28pph |
| Max.Plate μέγεθος | 800X690 (χιλ.) |
| Όρος | νέος ή χρησιμοποιημένος διαθέσιμος |
| Ψήφισμα | 2400dpi, 1200dpi προαιρετικό |
| Ταξινόμηση | UV μηχανή ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Σύστημα απεικόνισης | 64-κανάλι κανάλι 48 κανάλι 32 |
| Ρυθμοαπόδοση (πιάτα/ώρα) | 1030mm X 800mm, 2400dpi: 28 22 16 |
| Επαναληψιμότητα | ± 5μm ((Συνέχεια έκθεσης 4 φορές ή περισσότερο στην ίδια πλάκα με θερμοκρασία 23°C και υγρασία 60%) |
| Τροφοδοτικό | Μονοφασικός: 220AC, +6%, -10%, Κατανάλωση ρεύματος: 4KW |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή Flexo ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Αποφάσεις | 4000DPI |
| Σύστημα απεικόνισης (κανάλι) | 16CH 32CH |
| ταχύτητα εξόδου | 1.25 Sqm/H 2.5 Sqm/H |
| Μέγιστο εύρος | 800mm X 660mm |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή Flexo ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Αποφάσεις | 4000DPI |
| Σύστημα απεικόνισης (κανάλι) | 16CH 32CH |
| ταχύτητα εξόδου | 1.25 Sqm/H 2.5 Sqm/H |
| Μέγιστο εύρος | 800mm X 660mm |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή Flexo ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Αποφάσεις | 4000DPI |
| Σύστημα απεικόνισης (κανάλι) | 16CH 32CH |
| Ταχύτητα εξόδου | 1.25 Sqm/H 2.5 Sqm/H |
| Μέγιστο εύρος | 800mm X 660mm |
| Όνομα | Μηχανή παραγωγής πλακών CTP |
|---|---|
| Κανάλι λέιζερ | 64 |
| Ταχύτητα παραγωγής | 10PPH |
| Max.Plate μέγεθος | 1680X1350 (χιλ.) |
| Ψήφισμα | 2400dpi |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή κατασκευής πλάκας UV/Ctcp |
|---|---|
| Μέγεθος πλάκας | Max.800mm Χ 660mm Min.300mm Χ 300mm |
| Τύπος μέσου | Θετικό πιάτο UV-CTP/CTCP ή υψηλό ευαίσθητο πιάτο CP |
| Σύστημα απεικόνισης | Κανάλι 48 |
| Σε όλη την περιοχή | 28 πιάτα ανά ώρα |