| Ταξινόμηση μηχανών | Ψηφιακός εκτυπωτής Inkjet |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου (mm) | 720*1040 |
| Μέγιστο μέγεθος εκτύπωσης (mm) | 710*1040 |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 393*546 |
| Δάχος χαρτιού ((G/m2) | 40-200 |
| Μέγιστο να ξετυλίξει πλάτος | 1400 χλστ |
|---|---|
| Μαξ. Χαλάρωσε διάμετρο | 1200 mm |
| Μέγ. Διάμετρος επανατύλιξης | 310mm |
| Ελάχιστο πλάτος σχισμής | 25mm |
| Μέγιστη ταχύτητα | 210m/min |
| Ανώτατο να ξετυλίξει πλάτος | 1400mm |
|---|---|
| Μέγιστη ξετυλίγοντας διάμετρος | 1200mm |
| Ανώτατη ξανατυλίγοντας διάμετρος | 310 χιλ. |
| Μέγιστο πλάτος σχισμής | 25mm |
| Ανώτατη ταχύτητα | 210m/min |
| Ανώτατη ταχύτητα μηχανών | 210m/min |
|---|---|
| Max.Unwinding πλάτος | 1400mm |
| Εφαρμογή | Ρόλος εγγράφου ECG, ρόλος εγγράφου του ATM, ρόλος εγγράφου καταλόγων μετρητών |
| Μέγιστη χωρητικότητα φορτίων | 3ton |
| Βάρος | 4000KGS |
| Τύπος εκτυπωτών | Ψηφιακός εκτυπωτής ετικετών |
|---|---|
| Προετοιμασία του χρόνου | Λιγότερο από 28s |
| Διάμετρο εκτύπωσης | Min. 210mm, Max. 308mm |
| Μήκος τυπωμένων υλών | Ελάχιστο 98mm, μέγιστο 1200mm. |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | Μέχρι 7,26 μέτρα/λ. (30FT/Min) |
| Ταξινόμηση | Μηχανή κοπής |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος τεμαχισμού (χιλ.) | 1075 X 770 |
| Μέσα Chase Μεγέθος ((mm) | 1100 x 790 |
| Μέγιστη ταχύτητα μηχανών (ΝΑΥΤΙΛΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΙΣΜΟΣ) | 7000 |
| Μέγεθος πλάκας κοπής | 1080 X 780 |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή κοπής |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα μηχανών (ΝΑΥΤΙΛΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΙΣΜΟΣ) | 7000 |
| Ελάχιστο περιθώριο της λαβής (mm) | 7 |
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου (mm) | 1080 X 780 |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 400 X 330 |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή κοπής |
|---|---|
| Τέμνον μέγεθος πιάτων (χιλ.) | 1080 X 780 |
| Μέσα Chase Μεγέθος ((mm) | 1100 x 790 |
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου (mm) | 1080 X 780 |
| Ακριβότητα κοπής με πετσέτα (mm) | ≤ ±0.1 |
| Τύπος μηχανής | Δεσμευτική μηχανή βιβλίων |
|---|---|
| Μέγιστο. Μηχανική ταχύτητα | 2000C/H |
| Μήκος φραγμών βιβλίων (α) | 120400mm |
| Διάμετρο του τεμαχίου βιβλίου (B) | 120-270 mm |
| Δάχος τεμαχίου βιβλίου (γ) | 3-50 χιλιοστά |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή κοπής |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα μηχανών (ΝΑΥΤΙΛΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΙΣΜΟΣ) | 7000 |
| Ακριβότητα κοπής με πετσέτα (mm) | ≤ ±0.1 |
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου (mm) | 1080 X 780 |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 400 X 330 |