| Τύπος μηχανής | Μηχανή ενίσχυσης ετικετών |
|---|---|
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 6m/min - 50m/min (εξαρτηθείτε από το πάχος πολυμερούς στρώματος) |
| Unwinder διάμετρος Rewinder διαμέτρων | Μαξ. 700 χιλιοστά, Κέντρο 76 χιλιοστά. |
| Διάμετρος επαναστροφής | Μαξ. 700 χιλιοστά, Κέντρο 76 χιλιοστά. |
| Ψήφισμα | 360*360dpi, έως 1440*360dpi |
| Ταξινόμηση | Μηχανή εκτύπωσης ετικετών |
|---|---|
| Κεφαλή εκτύπωσης | EPSON i3200-U1x4 |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 4pass: 56m/h; 6pass: 40m/h; 8pass: 28m/h |
| Μέγ. διάμετρος ρολού | 350 χλστ |
| Μέγ. πλάτος μέσων | 330 χλστ |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή εκτύπωσης ετικετών |
|---|---|
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 4pass: 56m/h; 6pass: 40m/h; 8pass: 28m/h |
| Επαναλάβετε την ακρίβεια κοπής | ± 0,1 mm |
| Μέγ. διάμετρος ρολού | 350 χλστ |
| Μέγ. πλάτος μέσων | 330 χλστ |
| Τύπος μηχανής | Ψηφιακή μηχανή εκτύπωσης ετικετών |
|---|---|
| Μέγ. πλάτος μέσων | 330 χλστ |
| Μέγ. διάμετρος ρολού | 350 χλστ |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 4pass: 56m/h; 6pass: 40m/h; 8pass: 28m/h |
| Επαναλάβετε την ακρίβεια κοπής | ± 0,1 mm |
| Τύπος μηχανής | Ψηφιακή μηχανή εκτύπωσης ετικετών |
|---|---|
| Επαναλάβετε την ακρίβεια κοπής | ± 0,1 mm |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 4pass: 56m/h; 6pass: 40m/h; 8pass: 28m/h |
| Κεφαλή εκτύπωσης | EPSON i3200-U1x4 |
| Μέγ. διάμετρος ρολού | 350 χλστ |
| Ταξινόμηση | Μηχανή Jogging εγγράφου |
|---|---|
| Μήκος τραπεζιού (mm/in) (Y) | 1150/45.28 |
| Πλάτος Μηχανήματος (mm/in)(B) | 1550/61.02 |
| Διάστημα της μηχανής (mm/in) (A) | 1290/50.79 |
| Height Of Machine(mm/in) | 1875/73.82 |
| Ταξινόμηση μηχανών | Ψηφιακός εκτυπωτής Inkjet |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου (mm) | 720*1040 |
| Μέγιστο μέγεθος εκτύπωσης (mm) | 710*1040 |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 393*546 |
| Δάχος χαρτιού ((G/m2) | 40-200 |
| Μέγιστο να ξετυλίξει πλάτος | 1400 χλστ |
|---|---|
| Μαξ. Χαλάρωσε διάμετρο | 1200 mm |
| Μέγ. Διάμετρος επανατύλιξης | 310mm |
| Ελάχιστο πλάτος σχισμής | 25mm |
| Μέγιστη ταχύτητα | 210m/min |
| Ανώτατο να ξετυλίξει πλάτος | 1400mm |
|---|---|
| Μέγιστη ξετυλίγοντας διάμετρος | 1200mm |
| Ανώτατη ξανατυλίγοντας διάμετρος | 310 χιλ. |
| Μέγιστο πλάτος σχισμής | 25mm |
| Ανώτατη ταχύτητα | 210m/min |
| Ανώτατη ταχύτητα μηχανών | 210m/min |
|---|---|
| Max.Unwinding πλάτος | 1400mm |
| Εφαρμογή | Ρόλος εγγράφου ECG, ρόλος εγγράφου του ATM, ρόλος εγγράφου καταλόγων μετρητών |
| Μέγιστη χωρητικότητα φορτίων | 3ton |
| Βάρος | 4000KGS |