| Τύπος μηχανής | Μηχανή εκτύπωσης ετικετών |
|---|---|
| Διάρκεια εκτύπωσης | 177.8355.6mm |
| Ακρίβεια της χρωματογραφίας | ± 0,1 mm |
| Μέγιστο. Πλάτος εκτύπωσης | 310mm |
| Διάμετρος αποσύνδεσης | 600 χλστ |
| Τύπος μηχανής | Ετικέτα που ενισχύει τη μηχανή |
|---|---|
| Ψήφισμα | 360*360dpi, έως 1440*360dpi |
| Πλάτος υποστρωμάτων | Μέγιστο 330mm |
| Unwinder διάμετρος Rewinder διαμέτρων | Μαξ. 700 χιλιοστά, Κέντρο 76 χιλιοστά. |
| Δάχος στρώματος πολυμερούς | Από 10 έως 250 μικρών |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή εκτύπωσης ετικετών |
|---|---|
| Ακρίβεια της χρωματογραφίας | ± 0,1 mm |
| Διάρκεια εκτύπωσης | 177.8355.6mm |
| Διάμετρος αποσύνδεσης | 600 χλστ |
| Μέγ. Διάμετρος επανατύλιξης | 600 χλστ |
| Ταξινόμηση μηχανών | Δεσμευτική μηχανή βιβλίων |
|---|---|
| Μέγιστο. Ταχύτητα παραγωγής | 400 books/h |
| Μήκος φραγμών βιβλίων (α) | 120-370 χιλ. |
| Διάμετρο του τεμαχίου βιβλίου (B) | 100-300 χιλ. |
| Διάστημα κάλυψης (δ) | 120-370 χιλ. |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή εκτύπωσης ετικετών |
|---|---|
| Ακρίβεια της χρωματογραφίας | +/- 0.1mm |
| Διάρκεια εκτύπωσης | 177.8355.6mm |
| Μέγιστη ξετυλίγοντας διάμετρος | 600 χιλιοστά |
| Μέγιστη ξανατυλίγοντας διάμετρος | 600 χιλιοστά |
| Ταξινόμηση | Ψηφιακή μηχανή Enhanceing ετικετών |
|---|---|
| Τεχνολογία Εκτύπωσης | UV piezo dod-Inkjet |
| Ψήφισμα | dpi 360*360, μέχρι το dpi 1440*360 |
| Διάμετρος εκτύπωσης εικόνας | 288mm (με δυνατότητα επέκτασης σε 330 χιλ.) |
| πολυμερές | WB-Ds-σαφές πολυμερές σώμα |
| Ταξινόμηση | Κολλώδης ετικέτα που σκίζει ξανατυλίγοντας τη μηχανή |
|---|---|
| Μέγιστο να ξετυλίξει πλάτος | 1300mm |
| Διάμετρος αποσύνδεσης | 1000mm |
| Μέγιστη ξανατυλίγοντας διάμετρος | 800mm |
| Αποδεκτή σειρά πάχους | 50-800gsm |
| Ταξινόμηση | Θερμικό έγγραφο που σκίζει ξανατυλίγοντας τη μηχανή |
|---|---|
| Μέγ. Γονικό πλάτος Ιστού | 1400 χλστ |
| Μέγ. Γονική διάμετρος Ιστού | 1200 mm |
| Μέγ. Ταχύτητα μηχανής | 300μ/λεπτό |
| Μέγ. Διάμετρος επανατύλιξης | 300mm |
| Τύπος | Έγγραφο που σκίζει τη μηχανή |
|---|---|
| Μέγιστο να ξετυλίξει πλάτος | 1400mm |
| Διάμετρος αποσύνδεσης | 1200mm |
| Μέγιστη ξανατυλίγοντας διάμετρος | 310mm |
| Ελάχιστο πλάτος σχισμής | 25 χιλιοστών |
| Ταξινόμηση μηχανών | Ψηφιακή μηχανή υφαντικής εκτύπωσης |
|---|---|
| Υψηλός - ποιοτικός τρόπος | 720 Χ 1440dpi, 26 Sqm/Hr |
| Μοντέλο παραγωγής | 360 Χ 1440dpi, 50 Sqm/Hr |
| Πρότυπο υψηλής ταχύτητας | 360 Χ 720dpi, 80 Sqm/Hr |
| Σχίστε | Texprint, Seeget, Photoprint, κ.λπ. |