| Κατανομή | Θερμικό έγγραφο που σκίζει ξανατυλίγοντας τη μηχανή |
|---|---|
| Μέγιστο να ξετυλίξει πλάτος | 1400 χιλιοστά |
| Μέγιστη ξετυλίγοντας διάμετρος | 1200 χιλιοστά |
| Μέγιστη ξανατυλίγοντας διάμετρος | 310 χιλιοστά |
| Ελάχιστο πλάτος σχισμής | 25 χιλιοστά |
| Ταξινόμηση μηχανών | Ψηφιακή μηχανή υφαντικής εκτύπωσης |
|---|---|
| Υψηλός - ποιοτικός τρόπος | 720 Χ 1440dpi, 26 Sqm/Hr |
| Μοντέλο παραγωγής | 360 Χ 1440dpi, 50 Sqm/Hr |
| Πρότυπο υψηλής ταχύτητας | 360 Χ 720dpi, 80 Sqm/Hr |
| Σχίστε | Texprint, Seeget, Photoprint, κ.λπ. |
| Ταξινόμηση | Μηχανή εκτύπωσης ετικετών |
|---|---|
| Ώρα Προετοιμασίας | λιγότερο από 28 δευτερόλεπτα |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | Μέχρι 7,26 μέτρα/λ. (30FT/Min) |
| Τεχνολογία εκτύπωσης | 4 Τεχνολογία LED χρώματος |
| Πλάτος μέσων | Ελάχιστο 140mm, μέγιστο 330mm. |
| Κατανομή | Μηχανή εκτύπωσης ετικετών |
|---|---|
| Προετοιμασία του χρόνου | λιγότερο από 28 δευτερόλεπτα |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | Μέχρι 7,26 μέτρα/λ. (30FT/Min) |
| Τεχνολογία τυπωμένων υλών | 4 Τεχνολογία LED χρώματος |
| Πλάτος μέσων | Ελάχιστο 140mm, μέγιστο 330mm. |
| Ταξινόμηση | Ψηφιακός κόπτης κύβων |
|---|---|
| Ταχύτητα κίνησης | μέχρι 1500mm/S |
| Ταχύτητα κοπής | μέχρι 1200mm/S (εξαρτηθείτε από τα είδη υλικού) |
| Επαναληψιμότητα | ± 0.05mm |
| Συσκευή Ασφαλείας | Υπέρυθρος αισθητήρας, απαντητικός, ασφαλής και αξιόπιστος |
| Μέγιστο μέγεθος τεμαχισμού | 1080x780mm |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα μηχανών (ΝΑΥΤΙΛΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΙΣΜΟΣ) | 7000 |
| Μέγιστη ταχύτητα σφράγισης (ναυτιλία και χειρισμός) | 5000 |
| Εφαρμογή | Χάρτινο Κύπελλο, Χάρτινο Κουτί, Καρτόνι |
| Υλικά εκτύπωσης | Χάρτινο κουτί, χάρτινα ποτήρια, PVC, πλαστικά. |
| Ταξινόμηση | Αυτόματο Laminator φλαούτων |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα (χιλ.) | 1080 |
| Ταχύτητα τοποθέτησης σε στρώματα (M/Min) | 10-60 |
| Μέγιστο φύλλο Wxl (mm) | 1080X950 |
| Ελάχιστο φύλλο Wxl (mm) | 350X350 |
| Κατανομή | Αυτόματο Laminator φλαούτων |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα (χιλ.) | 1080 |
| Ταχύτητα τοποθέτησης σε στρώματα (M/Min) | 10-60 |
| Μέγιστο φύλλο Wxl (mm) | 1080X950 |
| Ελάχιστο φύλλο Wxl (mm) | 350X350 |
| Ταξινόμηση | Τυπογραφικό μηχάνημα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιβλίο |
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου (mm) | 720*1040 |
| Μέγιστο μέγεθος εκτύπωσης (mm) | 710*1040 |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 393*546 |
| Τύπος μηχανής | Βιβλιοδεσία |
|---|---|
| Αριθ. των σφιγκτηρών | 4 |
| Μέγιστο. Μηχανική ταχύτητα | 2000C/H |
| Μήκος φραγμών βιβλίων (α) | 120400mm |
| Διάμετρο του τεμαχίου βιβλίου (B) | 120-270 mm |