| Τύπος μηχανής | Δεσμευτική μηχανή βιβλίων |
|---|---|
| Αριθ. των σφιγκτηρών | 4 |
| Μέγιστο. Μηχανική ταχύτητα | 2000C/H |
| Μήκος φραγμών βιβλίων (α) | 120400mm |
| Διάμετρο του τεμαχίου βιβλίου (B) | 120-270 mm |
| Τύπος μηχανής | Δεσμευτική μηχανή |
|---|---|
| Μέγιστο. Μηχανική ταχύτητα | 2000C/H |
| Δάχος τεμαχίου βιβλίου (γ) | 3-50mm |
| Μήκος φραγμών βιβλίων (α) | 120400mm |
| Διάμετρο του τεμαχίου βιβλίου (B) | 120-270 mm |
| Ταξινόμηση μηχανών | Δεσμευτική μηχανή βιβλίων |
|---|---|
| Μέγιστο. Μηχανική ταχύτητα | 8000 cycles/h |
| Μέγιστο Untrimmed βιβλίο - μέγεθος (a*b) | 365*305 χιλ. |
| Ελάχιστο Untrimmed βιβλίο - μέγεθος (a*b) | 110*85 χιλ. |
| Τακτοποιημένο μέγιστο βιβλίο - μέγεθος (a*b) | 360*300 χιλ. |
| Τύπος μηχανής | Δεσμευτική μηχανή βιβλίων |
|---|---|
| Αριθ. των σφιγκτηρών | 4 |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 2000C/H |
| Μήκος φραγμών βιβλίων (α) | 120400mm |
| Διάμετρο του τεμαχίου βιβλίου (B) | 120-270 mm |
| Τύπος μηχανής | Δεσμευτική μηχανή βιβλίων |
|---|---|
| Αριθ. των σφιγκτηρών | 4 |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 2000C/H |
| Μήκος φραγμών βιβλίων (α) | 120400mm |
| Διάμετρο του τεμαχίου βιβλίου (B) | 120-270 mm |
| Machine Type | Book Binding Machine |
|---|---|
| No. of Clamps | 4 |
| Max. Mechanical Speed | 2000C/H |
| Book Block Length (a) | 120-400mm |
| Book Block Width (B) | 120-270mm |
| Τύπος μηχανής | Δεσμευτική μηχανή βιβλίων |
|---|---|
| Αριθ. των σφιγκτηρών | 4 |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 2000C/H |
| Μήκος φραγμών βιβλίων (α) | 120400mm |
| Διάμετρο του τεμαχίου βιβλίου (B) | 120-270 mm |
| Τύπος μηχανής | Δεσμευτική μηχανή βιβλίων |
|---|---|
| Αριθ. των σφιγκτηρών | 4 |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 2000C/H |
| Μήκος φραγμών βιβλίων (α) | 120400mm |
| Διάμετρο του τεμαχίου βιβλίου (B) | 120-270 mm |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή κοπής χαρτιού |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος κοπής ((cm/inch) | 115/45.3 |
| Μέγιστο μήκος κοπής ((cm/inch) | 116/45.7 |
| Μέγιστο ύψος κοπής ((Cm/Inch) | 16.5/6.5 |
| Κύρια μηχανή (KW) | 4 |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή ενίσχυσης ετικετών |
|---|---|
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 6m/min - 50m/min (εξαρτηθείτε από το πάχος πολυμερούς στρώματος) |
| Unwinder διάμετρος Rewinder διαμέτρων | Μαξ. 700 χιλιοστά, Κέντρο 76 χιλιοστά. |
| Διάμετρος επαναστροφής | Μαξ. 700 χιλιοστά, Κέντρο 76 χιλιοστά. |
| Ψήφισμα | 360*360dpi, έως 1440*360dpi |