| Τύπος μηχανής | Ετικέτα που ενισχύει τη μηχανή |
|---|---|
| Τεχνολογία Εκτύπωσης | UV piezo dod-Inkjet |
| Ψήφισμα | 360*360dpi, έως 1440*360dpi |
| Διάμετρος εκτύπωσης εικόνας | 288 mm (εκτετατέος σε 330 mm) |
| Θεραπεία μελανιού | Διά UV-ΟΔΗΓΗΜΕΝΗ πλήρης θεραπεία προ-θεραπείας από UV-LED |
| Μέγεθος Μηχανής | Μηχανή κοπής |
|---|---|
| Ακριβότητα κοπής με πετσέτα (mm) | ≤ ±0.1 |
| Τέμνον μέγεθος πιάτων (χιλ.) | 1080 X 780 |
| Μέσα Chase Μεγέθος ((mm) | 1100 x 790 |
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου (mm) | 1080 X 780 |
| Τύπος μηχανής | Ετικέτα που ενισχύει τη μηχανή |
|---|---|
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 6m/Min - 50m/Min εξαρτώνται από το πάχος πολυμερούς στρώματος |
| Απόφαση | dpi 360*360, μέχρι το dpi 1440*360 |
| Unwinder διάμετρος Rewinder διαμέτρων | Μέγιστο 700mm, πυρήνας 76mm |
| Διάμετρος Rewinder | Μέγιστο 700mm, πυρήνας 76mm |
| Τύπος μηχανής | Ετικέτα που ενισχύει τη μηχανή |
|---|---|
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 6-50m/min (εξαρτάται από το πάχος της στρώσης πολυμερούς) |
| Unwinder διάμετρος Rewinder διαμέτρων | Μέγιστο 700mm, πυρήνας 76mm |
| Διάμετρος Rewinder | Μέγιστο 700mm, πυρήνας 76mm |
| Θεραπεία μελανιού | Διά UV-ΟΔΗΓΗΜΕΝΗ πλήρης θεραπεία προ-θεραπείας από UV-LED |
| Τύπος | Μηχανή κοπής πεπιεσμένου χαρτιού |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος τεμαχισμού (χιλ.) | 790 X 570 |
| Ελάχιστο περιθώριο της λαβής (mm) | 8 |
| Μέσα Chase Μεγέθος ((mm) | 940 X 610 |
| Απόθεμα | Χαρτόνι: 800-2000g/Sqm φλάουτο Β |
| Ταξινόμηση | Μηχανή εκτύπωσης ετικετών |
|---|---|
| Ακρίβεια της χρωματογραφίας | ± 0,1mm |
| Διάρκεια εκτύπωσης | 177.8355.6mm |
| Μέγιστο. Πλάτος εκτύπωσης | 310mm |
| Διάμετρος αποσύνδεσης | 600mm |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή εκτύπωσης ετικετών |
|---|---|
| Μέγ. διάμετρος ρολού | 350 χλστ |
| Μέγ. πλάτος μέσων | 330 χλστ |
| Κεφαλή εκτύπωσης | EPSON i3200-U1x4 |
| Τύπος μελανιού | UV μελάνι |
| Τύπος μηχανής | Ψηφιακή μηχανή εκτύπωσης ετικετών |
|---|---|
| Επαναλάβετε την ακρίβεια κοπής | ± 0,1 mm |
| Μέγ. διάμετρος ρολού | 350 χλστ |
| Μέγ. πλάτος μέσων | 330 χλστ |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 4pass: 56m/h; 6pass: 40m/h; 8pass: 28m/h |
| Μέγεθος Μηχανής | Μηχανή κοπής |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα τεμαχισμού | 7000s/h |
| Μέγιστο μέγεθος τεμαχισμού (χιλ.) | 790x570 |
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου (mm) | 800x580 |
| Ελάχιστο περιθώριο της λαβής (mm) | 8 |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή ενίσχυσης ετικετών |
|---|---|
| Τεχνολογία Τύπου | UV piezo dod-Inkjet |
| Αποφάσεις | dpi 360*360, μέχρι το dpi 1440*360 |
| Πλάτος εικόνας εκτύπωσης | 288mm (με δυνατότητα επέκτασης σε 330 χιλ.) |
| Πολυμερές | WB-Ds-σαφές πολυμερές σώμα |