| Ταξινόμηση | Μηχανή κοπής πεπιεσμένου χαρτιού |
|---|---|
| Μέγ. Ταχύτητα μηχανής | 6500shipping και χειρισμός |
| Μέγιστο μέγεθος τεμαχισμού | 1060 746 χλστ |
| Μέγιστο. μέγεθος φύλλου | 1060 × 760 mm |
| Min. μέγεθος φύλλου | 400 × 350 mm |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή κοπής |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα μηχανών (ναυτιλία και χειρισμός) | 5000 |
| Ζαρωμένο έγγραφο (χιλ.) | 2 - 9 |
| Μέγιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 1650 X 1200 |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 650 X 520 |
| Ταξινόμηση | Δεσμευτική μηχανή βιβλίων |
|---|---|
| Αριθ. των σφιγκτηρών | 15 |
| Μέγιστο. Μηχανική ταχύτητα | 5000 cycles/h |
| Μήκος φραγμών βιβλίων | 140-460 χιλ. |
| Πλάτος φραγμών βιβλίων | 120-270 χιλ. |
| Ταξινόμηση μηχανών | Μηχανή Bindng βιβλίων |
|---|---|
| Αριθ. των σταθμών | 8-24 |
| Μέγεθος φύλλων (α) | 196-460 χιλ. |
| Μέγεθος φύλλων (β) | 135-280 χιλ. |
| Σε μη απευθείας σύνδεση ταχύτητα | Μέγιστα 4800 cycles/h |
| Κατανομή | Παράθυρο που επιδιορθώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Το ύφος Producting | 1-πάροδος λειτουργία, λειτουργία 2-παρόδων |
| Ταχύτητα της μηχανής | ≤200pcs/min, ≤400pcs/min |
| Εξωτερική διάμετρος | ≤500mm |
| Μήκος α του κενού εγγράφου (χιλ.) | 100-900, 100-900 100-420, 100-420 |
| Τύπος μηχανής | punching μηχανή |
|---|---|
| Application | Suitable for all sheet-fed offset presses |
| Εγγύηση | 1 εξουσιοδότηση έτους συμπεριλαμβανομένων των ανταλλακτικών |
| Power Resources | Pneumatic punching |
| Μέγεθος ((mm) | 1360 ((L) X 980 ((W) X 1340 ((H) |
| Τύπος μηχανής | Παράθυρο που επιδιορθώνει τη μηχανή |
|---|---|
| Το ύφος Producting | 1-πάροδος λειτουργία, λειτουργία 2-παρόδων |
| Μήκος α του κενού εγγράφου (χιλ.) | 100-900, 100-900 100-420, 100-420 |
| Πλάτος Β του κενού εγγράφου (χιλ.) | 80-1100, 80-530 100-750, 100-380 |
| Ταχύτητα της μηχανής | ≤200pcs/min, ≤400pcs/min |
| Ταξινόμηση | Μηχανή κοπής |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | ECOO-1080BQ |
| Μέγιστο. μέγεθος φύλλου | 1080 x 780mm |
| Min. μέγεθος φύλλου | 400 x 330mm |
| Μέγιστο. Μέγεθος κοπής | 1075 x 770mm |
| Τύπος | Δεσμευτική μηχανή |
|---|---|
| Μέγιστο. Ταχύτητα παραγωγής | 400 books/h |
| Μήκος φραγμών βιβλίων (α) | 120-370 χιλ. |
| Διάμετρο του τεμαχίου βιβλίου (B) | 100-300 χιλ. |
| Διάστημα κάλυψης (δ) | 120-370 χιλ. |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή ενίσχυσης ετικετών |
|---|---|
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 6m/min - 50m/min (εξαρτηθείτε από το πάχος πολυμερούς στρώματος) |
| Δάχος στρώσης πολυμερούς | Από 10 έως 250 μικρών |
| Unwinder διάμετρος Rewinder διαμέτρων | Μέγιστο 700mm, πυρήνας 76mm |
| Διάμετρος Rewinder | Μέγιστο 700mm, πυρήνας 76mm |