| Classification | Thermal Paper Slitting Rewinding Machine |
|---|---|
| Max. Unwinding Width | 1400mm |
| Max. Unwinding Diameter | 1200mm |
| Max. Rewinding Diameter | 310mm |
| Min. Slitting Width | 25mm |
| Ταξινόμηση | Μηχανή εκτύπωσης ετικετών |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή ψηφιακής εκτύπωσης UV μελάνι |
| Μέθοδος εκτύπωσης | Ρολ με Ρολ, από τη μία πλευρά |
| Διαμόρφωση χρώματος | CMYK/W+CMYK/W+W+CMYK |
| Πλάτος μέσων | 80-330mm/80-330mm/110-330mm |
| Τύπος μηχανής | Εκτυπωτής ετικετών |
|---|---|
| Εκτύπωση χρώματος | 1-6 χρώματα |
| Ακρίβεια της χρωματογραφίας | ± 0,1 mm |
| Διάρκεια εκτύπωσης | 177.8355.6mm |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 60m/λεπτό |
| Σύστημα απεικόνισης | 830nm θερμικός |
|---|---|
| Ταχύτητα παραγωγής | 16pph |
| Max.Plate μέγεθος | 1470X1180 (χιλ.) |
| Ψήφισμα | 2400dpi ή 1200dpi προαιρετικό |
| Κανάλι λέιζερ | 64CH |
| Λέιζερ έκθεσης | 405nm |
|---|---|
| Ψήφισμα | 2400dpi, 1200dpi προαιρετικά |
| Ταχύτητα εξόδου | 44 πιάτα ανά ώρα |
| Δίοδοι λέιζερ εικόνας | 64,48,32CH |
| Max.Plate μέγεθος | 1163*940mm |
| Μέγιστο μέγεθος τεμαχισμού | 1080x780mm |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα μηχανών (s/h) | 7000 |
| Μέγιστη ταχύτητα σφράγισης (s/h) | 5000 |
| Εφαρμογή | Φλυτζάνι εγγράφου, κιβώτιο εγγράφου, αποτύπωση σε ανάγλυφο Carboard |
| Υλικά εκτύπωσης | Κιβώτιο εγγράφου, φλυτζάνια εγγράφου, PVC, πλαστικά |
| Τύπος | Τυποποιητικό |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου (mm) | 720*1040 |
| Μέγιστο μέγεθος εκτύπωσης (mm) | 710*1040 |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 393*546 |
| Δάχος χαρτιού ((G/m2) | 40-200 |
| Μέγιστο μέγεθος τεμαχισμού | 1060x760mm |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα μηχανών (s/h) | 6500 |
| Μέγιστη ταχύτητα σφράγισης (s/h) | 5000 |
| Εφαρμογή | Φλυτζάνι εγγράφου, κιβώτιο εγγράφου, αποτύπωση σε ανάγλυφο Carboard |
| Υλικά εκτύπωσης | Κιβώτιο εγγράφου, φλυτζάνια εγγράφου, PVC, πλαστικά |
| Μέγιστο μέγεθος τεμαχισμού | 1080x780mm |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα μηχανών (s/h) | 7000 |
| Μέγιστη ταχύτητα σφράγισης (s/h) | 5000 |
| εφαρμογή | Φλυτζάνι εγγράφου, κιβώτιο εγγράφου, αποτύπωση σε ανάγλυφο Carboard |
| Υλικά εκτύπωσης | Κιβώτιο εγγράφου, φλυτζάνια εγγράφου, PVC, πλαστικά |
| Ψήφισμα | dpi 2400 |
|---|---|
| ΣΥΣΤΗΜΑ ΛΕΙΖΕΡ | 48 δίοδοι |
| Μήκος κύματος λέιζερ | 400-410nm |
| Ανώτατο μέγεθος πιάτων | 1130mm*920mm |
| Ελάχιστο μέγεθος πιάτων | 400mm*300mm |