| Τύπος μηχανής | Μηχανή ενίσχυσης ετικετών |
|---|---|
| Τεχνολογία Τύπου | UV piezo dod-Inkjet |
| Απόφαση | dpi 360*360, μέχρι το dpi 1440*360 |
| Πλάτος εικόνας εκτύπωσης | 288mm (με δυνατότητα επέκτασης σε 330 χιλ.) |
| Πολυμερές | WB-Ds-σαφές πολυμερές σώμα |
| Τύπος | Δεσμευτική μηχανή βιβλίων |
|---|---|
| Αριθ. των σφιγκτηρών | 15 |
| Μέγιστο. Μηχανική ταχύτητα | 5000cycles/H |
| Μήκος φραγμών βιβλίων (α) | 140460mm |
| Διάμετρο του τεμαχίου βιβλίου (B) | 120-270 mm |
| Ταξινόμηση | Θερμική μηχανή επανατύλιξης κοπής χαρτιού |
|---|---|
| Μέγ. Πλάτος ξετύλιξης | 900 χλστ |
| Μέγιστο να ξετυλίξει Dia | 1000mm |
| Μέγιστη ταχύτητα μηχανών | 110μ/λεπτό |
| Μέγιστο να ξανατυλίξει Dia | 270 χλστ |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή ψηφιακής κοπής με πεταλμό |
|---|---|
| Μέγιστος κύλινδρος μέσων | διάμετρος 450mm |
| Κόψιμο πλάτους μέσων | 40340mm |
| Μέγιστο. πλάτος ετικέτας | 310 χλστ |
| Ελάχιστο μήκος ετικετών | 10 χιλιοστά |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή στρώσης |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος στρώσης | 340mm |
| Μέγιστο πάχος | 2mm |
| Ταχύτητα πλαστικοποίησης | 0-5m/min |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 110 χλστ |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή συσσώρευσης βιβλίων |
|---|---|
| Διάσταση Α | Λεπτό 102mm, μέγιστο 320mm |
| Διάσταση Β | Λεπτό 152mm, μέγιστο 470mm |
| Μέγιστο που συσσωρεύει το ύψος | 235mm |
| Μέγιστο. Μηχανική ταχύτητα | 15000 κύκλοι ανά ώρα |
| Ταξινόμηση | Μηχανή κοπής πεπιεσμένου χαρτιού |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου (mm) | 1060X760 |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 430x350 |
| Μέγιστο μέγεθος τεμαχισμού (χιλ.) | 1060x746 |
| Μέγιστη ταχύτητα σφράγισης (ναυτιλία και χειρισμός) | 7000 |
| Ταξινόμηση | Θερμικό έγγραφο που σκίζει ξανατυλίγοντας τη μηχανή |
|---|---|
| Μέγιστο να ξετυλίξει πλάτος | 1400 χλστ |
| Διάμετρος αποσύνδεσης | 1200 mm |
| Μέγ. Διάμετρος επανατύλιξης | 310mm |
| Ελάχιστο πλάτος σχισμής | 25mm |
| Μοντέλο | Μηχανή κοπής χαρτιού |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος κοπής ((cm/inch) | 115/45.3 |
| Κύρια μηχανή (KW) | 4 |
| Μέγιστο μήκος κοπής ((cm/inch) | 116/45.7 |
| Μέγιστο ύψος κοπής ((Cm/Inch) | 16.5/6.5 |
| Machine Type | Label Printing Machine |
|---|---|
| Τεχνολογία τυπωμένων υλών | 4 Τεχνολογία LED χρώματος |
| Print Speed | Up to 7.26 Meters/Min(30FT/Min) |
| Ποιότητα τυπωμένων υλών | 1200X2400dpi |
| Print Width | Min. 210mm, Max. 308mm |