| Ταξινόμηση | Τυπογραφικές κουβέρτες |
|---|---|
| Πάχος | 10,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Κατασκευή | 4/3 ύφασμα πτυχών |
| Χρώμα | Jacinth |
| Συμπιέσιμος | Μικροσφαίρες |
| Ταξινόμηση | Τυπογραφικές κουβέρτες |
|---|---|
| Πάχος | 1.97/1.70 ± 0,02 mm |
| Χρώμα | Jacinth |
| Τραχύτητα | 0.81.0μm |
| Σκληρότητα | 76-82 ακτή Α |
| Γενικός τύπος | Τυπογραφικές κουβέρτες |
|---|---|
| Κατασκευή | 3 πτυχή |
| Τραχύτητα | 0.9-1.1μm |
| Συμπίεστος στρώμα | Μικροσφαίρες |
| Σκληρότητα | 76-80 ακτή Α |
| Δάχος | 1.97/1.70 + - 0.02nm |
|---|---|
| Ακατέργαστη | 0.9-1.1μm |
| Σκληρότητα | 76-80 ακτή Α |
| Συμπίεστος στρώμα | Μικροσφαίρες |
| Επέκταση | ≤ 1,2% |
| Δάχος | 1.97/1.70 + - 0.02nm |
|---|---|
| Ακατέργαστη | 0.91.1μm |
| Σκληρότητα | 76-80 ακτή Α |
| Συμπιέσιμο στρώμα | Μικρόσφαιρες |
| Επέκταση | ≤ 1,2% |
| Δάχος | 1.97/1.70 + - 0.02nm |
|---|---|
| Ακατέργαστη | 0.91.1μm |
| Σκληρότητα | 76-80 ακτή Α |
| Συμπιέσιμο στρώμα | Μικρόσφαιρες |
| Επέκταση | ≤ 1,2% |
| Ταξινόμηση | Τυπογραφικές κουβέρτες |
|---|---|
| Πάχος | 10,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Τραχύτητα | 0.7 - 1.0μm |
| Κατασκευή | 4/3 ύφασμα πτυχών |
| Επιφάνεια | Μικροϋπολογιστής-έδαφος και γυαλισμένος |
| Γενικός τύπος | Τυπογραφικές κουβέρτες |
|---|---|
| Τραχύτητα | 0.9-1.1 μm |
| Συμπίεστος στρώμα | Μικροσφαίρες |
| Σκληρότητα | 76-80 ακτή Α |
| χρώμα | Μπλε |
| Γενικός τύπος | Τυπογραφικές κουβέρτες |
|---|---|
| Πάχος | 10,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Κατασκευή | 3 πτυχή |
| Τραχύτητα | 0.9-1.1 μm |
| χρώμα | Μπλε |
| Γενικός τύπος | Τυπογραφικές κουβέρτες |
|---|---|
| Πάχος | 10,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Τραχύτητα | 0.9-1.1μm |
| Σκληρότητα | 76-80 ακτή Α |
| Συμπίεστος στρώμα | Μικροσφαίρες |