| Όνομα | Τυπώνοντας λαστιχένιο κάλυμμα |
|---|---|
| Πάχος | 1.97/1.70±0.02mm |
| Κατασκευή | 3 πτυχή |
| Χρώμα | Μπλε/πράσινος |
| Συσκευασία | 25m/roll |
| Γενικός τύπος | Τυπογραφικές κουβέρτες |
|---|---|
| Τραχύτητα | 0.7 - 1.0μm |
| Κατασκευή | 4/3 ύφασμα πτυχών |
| Επιφάνεια | Μικροϋπολογιστής-έδαφος και γυαλισμένος |
| επιμήκυνση | ≤ 0,9% |
| Ταξινόμηση | Τυπογραφικές κουβέρτες |
|---|---|
| Τραχύτητα | 0.81.0μm |
| Σκληρότητα | 76-80 ακτή Α |
| Συμπίεστος στρώμα | Μικροσφαίρες |
| Πάχος | 1.97/1.70 ± 0,02 mm |
| Τύπος | Τυπογραφικές κουβέρτες |
|---|---|
| Τραχύτητα | 0.81.0μm |
| Πάχος | 10,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Σκληρότητα | 76-80 ακτή Α |
| Συμπίεστος στρώμα | Μικροσφαίρες |
| Τύπος | Τυπογραφικές κουβέρτες |
|---|---|
| Πάχος | 1.97/1.70 ± 0,02 mm |
| Τραχύτητα | 0.9-1.1μm |
| Συμπίεστος στρώμα | Μικροσφαίρες |
| Επιφάνεια | Μικροϋπολογιστής-έδαφος και γυαλισμένος |
| Συμπίεστος στρώμα | Τυπογραφικές κουβέρτες |
|---|---|
| Τραχύτητα | 0.81.0μm |
| Πάχος | 1.97/1.70 ± 0,02 mm |
| Κατασκευή | 4/3 ύφασμα πτυχών |
| Χρώμα | Μπλε/πράσινο |
| Δάχος | 1.97/1.70 + - 0.02nm |
|---|---|
| Ακατέργαστη | 0.91.1μm |
| Σκληρότητα | 76-80 ακτή Α |
| Συμπιέσιμο στρώμα | Μικρόσφαιρες |
| Επέκταση | ≤ 1,2% |
| Δάχος | 1.97/1.70 + - 0.02nm |
|---|---|
| Ακατέργαστη | 0.91.1μm |
| Σκληρότητα | 76-80 ακτή Α |
| Compressible Layer | Microspheres |
| Elongation | ≤ 1.2% |
| Δάχος | 1.97/1.70 + - 0.02nm |
|---|---|
| Ακατέργαστη | 0.9-1.1μm |
| Σκληρότητα | 76-80 ακτή Α |
| Συμπίεστος στρώμα | Μικροσφαίρες |
| Επέκταση | ≤ 1,2% |
| Δάχος | 1.97/1.70 + - 0.02nm |
|---|---|
| Ακατέργαστη | 0.9-1.1μm |
| Σκληρότητα | 76-80 ακτή Α |
| Συμπίεστος στρώμα | Μικροσφαίρες |
| Επέκταση | ≤ 1,2% |