| Ταξινόμηση | Μηχανή επικαλύψεως με ακτινοβολία UV |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος επιστρώματος | 1090X1440mm |
| Πάχος φύλλου | 128-600gsm |
| Ταχύτητα Παραγωγής | 6200 φύλλα/ώρα |
| Μέγιστο. μέγεθος φύλλου | 1100x1450mm |
| Ταξινόμηση | UV μηχανή λουστραρίσματος |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος επιστρώματος | 1090X1440mm |
| Ακρίβεια εγγραφής επιστρώματος | ± 0.2mm |
| Πάχος φύλλου | 128-600gsm |
| ταχύτητα παραγωγής | 6200sheets/Hour |
| Max.Plate μέγεθος | 2801550mm |
|---|---|
| Ανάπτυξη της ικανότητας | 58L, 76L |
| Όρος | νέος |
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΜΗΧΑΝΩΝ | 1500x1400x1100mm |
| Καθαρό βάρος | 350kgs |
| Ταξινόμηση | UV μηχανή επιστρώματος σημείων |
|---|---|
| Μέγιστο. μέγεθος φύλλου | 730x1060 χιλιοστά |
| Min. μέγεθος φύλλου | 310X406mm |
| Μέγιστο μέγεθος επιστρώματος | 720x1050 χιλιοστά |
| Πάχος φύλλου | 80-500gsm |
| Μέγιστο μέγεθος επιστρώματος | 720x1050 χιλιοστά |
|---|---|
| Πάχος φύλλου | 80-500gsm |
| Μέγιστο. μέγεθος φύλλου | 730x1060 χιλιοστά |
| Min. μέγεθος φύλλου | 310X406mm |
| Ακρίβεια εγγραφής επιστρώματος | +/- 0.2mm |
| Ελάχιστο πλάτος | 280mm στο πλάτος |
|---|---|
| Πάχος πιάτων | 0.150.4mm |
| Ταχύτητα επεξεργασίας | διευθετήσιμος, 400-1000 mm/miniute |
| Θερμοκρασία | 10-45 βαθμός |
| Αυτόματο επίπεδο | Υψηλός αυτόματος |
| Max.Plate μέγεθος | 2801500mm |
|---|---|
| Ανάπτυξη της ικανότητας | 72L, 58L, 46L |
| Κατάσταση | ΝΕΟΣ |
| Μέγεθος μηχανής | 1500x1400x1100mm |
| Καθαρό βάρος | 350kgs |
| Max.Plate μέγεθος | 2801250mm |
|---|---|
| Ανάπτυξη της ικανότητας | 58L, 70L |
| Όρος | νέος |
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΜΗΧΑΝΩΝ | 1500x1400x1100mm |
| Καθαρό βάρος | 350kgs |
| Max.Plate μέγεθος | 2801550mm |
|---|---|
| Ανάπτυξη της ικανότητας | 58L, 76L |
| Όρος | νέος |
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΜΗΧΑΝΩΝ | 1500x1400x1100mm |
| Καθαρό βάρος | 350kgs |