| Ταξινόμηση | Κάλυμμα Printng όφσετ |
|---|---|
| Τραχύτητα | 0.7 - 1.0μm |
| Πάχος | 10,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Κατασκευή | 4/3 ύφασμα πτυχών |
| ταχύτητα | Περίπου 12000 τυπωμένες ύλες/ώρα |
| Όνομα | Λαστιχένιο κάλυμμα εκτύπωσης όφσετ |
|---|---|
| Πάχος | 1.97/1.70±0.02mm |
| Κατασκευή | 3 πτυχή |
| Χρώμα | Μπλε/πράσινος |
| Συσκευασία | 25m/roll |
| Χρώμα | Κόκκινος |
|---|---|
| Μετρητής | 4 στρώσεις ή 3 στρώσεις, πάχους 1,97 mm |
| Μπαρ | Προσαρμοσμένα για κάθε τυπογραφική μηχανή |
| Μέγεθος | σε κυλίνδρους ανά 60m, ή σε φύλλα ανά προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα ταχύτητας | rph 13000 |
| Τύπος | ατμοσφαιρική κουβέρτα |
|---|---|
| Δομή | Κλειστό στρώμα συμπίεσης κυττάρων |
| Ταχύτητα | Υψηλή ταχύτητα |
| Υλικό | Καουτσούκ |
| Εμπορικό σήμα | EcooGraphix |
| Πάχος | 1.97/1.70 + - 0.02nm |
|---|---|
| Τραχύτητα | 0.9-1.1μm |
| Σκληρότητα | 76-80 ακτή Α |
| Συμπίεστος στρώμα | Μικροσφαίρες |
| Επιμήκυνση | ≤ 1,2% |
| Ονομασία του προϊόντος | Εκτύπωση Offset Πλακέτα με υψηλή αντοχή στη τράβηξη άνω των 80 N/mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Εργασία με την εκτύπωση βιβλίων, πλαστικών, μετάλλων και PAC |
| Κατασκευή | 3 πτυχές |
| Χρώμα | Μπλε |
| Δάχος | 1.97/1.70mm |
| Μετρητής | 4 πτυχή, ή 3 πτυχή, 1.97mm στο πάχος |
|---|---|
| Ικανότητα ταχύτητας | rph 13000 |
| Χρώμα | Μπλε, κόκκινο |
| φραγμός | προσαρμοσμένος για να εγκαταστήσει οποιαδήποτε μηχανή εκτύπωσης |
| Μέγεθος | στο ρόλο ανά 60m, ή στο φύλλο ανά προσαρμοσμένος |
| Χρώμα | Μπλε, κόκκινο |
|---|---|
| Μετρητής | 4 πτυχή, ή 3 πτυχή, 1.97mm στο πάχος |
| φραγμός | προσαρμοσμένος για να εγκαταστήσει οποιαδήποτε μηχανή εκτύπωσης |
| Μέγεθος | στο ρόλο ανά 60m, ή στο φύλλο ανά προσαρμοσμένος |
| Ταχύτητα για | pph 9000 |
| Τραχύτητα | 0.7 - 1.0μm |
|---|---|
| Επιμήκυνση | ≤ 0,9% |
| Εκτατή δύναμη | ≥ 90 |
| Πάχος | 1.97/1.70±0.02mm |
| Κατάλληλο τμήμα εκτύπωσης | Έκδοση, πλαστικό, μέταλλο και εκτύπωση συσκευασίας |
| Όνομα | Λαστιχένιο κάλυμμα όφσετ |
|---|---|
| Πάχος | 1.97/1.70±0.02mm |
| Κατασκευή | 3 πτυχή, 4ply |
| Χρώμα | Μπλε/πράσινος/ροζ |
| Συσκευασία | 25m/roll |