| Model | ECOO-BL-E |
|---|---|
| Type | Blanket for web offset printing |
| Hardness | 76-81 Shore A |
| Thickness | 1.70mm, 1.96mm |
| Application | web offset printing, high speed printing |
| Τύπος πλάκας | Ελαστική κουβέρτα για εκτύπωση με οφσέτ |
|---|---|
| Φασματική ευαισθησία | Λάιζερ ένεσης και κόκκινη δίωδος λέιζερ (630-670nm) |
| Περιγραφή | Εμύλιο επικαλυμμένο με αντιστατικό πολυεστέρα 0,10 mm |
| Υπεύθυνος για την ανάπτυξη | Αναπτυξιακοί Agfa |
| Επιφάνεια | Μικροϋπολογιστής-έδαφος και γυαλισμένος |
| Χρώμα | ΚΟΚΚΙΝΟΣ |
|---|---|
| Μετρητής | 4 στρώσεις ή 3 στρώσεις, πάχους 1,97 mm |
| Μπαρ | Προσαρμοσμένα για κάθε τυπογραφική μηχανή |
| Μέγεθος | σε κυλίνδρους ανά 60m, ή σε φύλλα ανά προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα ταχύτητας | rph 13000 |
| Χρώμα | Κόκκινο |
|---|---|
| Διάμετρος | 4 στρώσεις ή 3 στρώσεις, πάχους 1,97 mm |
| Φραγμός | Προσαρμοσμένα για κάθε τυπογραφική μηχανή |
| Μέγεθος | σε κυλίνδρους ανά 60m, ή σε φύλλα ανά προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα ταχύτητας | rph 13000 |
| Χρώμα | Κόκκινο |
|---|---|
| Διάμετρος | 4 στρώσεις ή 3 στρώσεις, πάχους 1,97 mm |
| Φραγμός | Προσαρμοσμένα για κάθε τυπογραφική μηχανή |
| Μέγεθος | σε κυλίνδρους ανά 60m, ή σε φύλλα ανά προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα ταχύτητας | rph 13000 |
| Χρώμα | Κόκκινο |
|---|---|
| Διάμετρος | 4 στρώσεις ή 3 στρώσεις, πάχους 1,97 mm |
| Φραγμός | Προσαρμοσμένα για κάθε τυπογραφική μηχανή |
| Μέγεθος | σε κυλίνδρους ανά 60m, ή σε φύλλα ανά προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα ταχύτητας | rph 13000 |
| Χρώμα | Κόκκινο |
|---|---|
| Διάμετρος | 4 στρώσεις ή 3 στρώσεις, πάχους 1,97 mm |
| Φραγμός | Προσαρμοσμένα για κάθε τυπογραφική μηχανή |
| Μέγεθος | σε κυλίνδρους ανά 60m, ή σε φύλλα ανά προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα ταχύτητας | rph 13000 |
| Χρώμα | Κόκκινο |
|---|---|
| Διάμετρος | 4 στρώσεις ή 3 στρώσεις, πάχους 1,97 mm |
| Φραγμός | Προσαρμοσμένα για κάθε τυπογραφική μηχανή |
| Μέγεθος | σε κυλίνδρους ανά 60m, ή σε φύλλα ανά προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα ταχύτητας | rph 13000 |
| Χρώμα | Κόκκινο |
|---|---|
| Διάμετρος | 4 στρώσεις ή 3 στρώσεις, πάχους 1,97 mm |
| Φραγμός | Προσαρμοσμένα για κάθε τυπογραφική μηχανή |
| Μέγεθος | σε κυλίνδρους ανά 60m, ή σε φύλλα ανά προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα ταχύτητας | rph 13000 |
| Χρώμα | Κόκκινο |
|---|---|
| Διάμετρος | 4 στρώσεις ή 3 στρώσεις, πάχους 1,97 mm |
| Μπαρ | Προσαρμοσμένα για κάθε τυπογραφική μηχανή |
| Μέγεθος | σε κυλίνδρους ανά 60m, ή σε φύλλα ανά προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα ταχύτητας | rph 13000 |