| Όνομα προϊόντων | Βασισμένο στο λάδι μελάνι χρωστικών ουσιών εκτύπωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Συσκευασία, διαφήμιση, ετικέτα, υψηλής ποιότητας φυλλάδια |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 12000rph-15000rph |
| Τύπος εκτύπωσης | Εκτύπωση όφσετ |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Ευνοϊκός για το περιβάλλον Πλούσιοι στο στρώμα εκτύπωσης |
| Ταξινόμηση | Κρύο στρώμα μελάνης εκτύπωσης |
|---|---|
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 20,000rph-40,000rph |
| Διάρκεια ζωής | 3 έτη ((από την ημερομηνία παραγωγής) · προϊόν κατά του φωτός και του νερού |
| Εφαρμογή | Εφημερίδα εκτύπωσης, βιβλίο, περιοδικό, εγχειρίδιο. Λειτουργεί καλά με το δημοσιογραφικό χάρτη, το έ |
| Συσκευασία | 15 kg/βάρελ, 200 kg/βάρελ |
| Τύπος μελανιού | Μαύρο εκτύπωσης με οφσέτ |
|---|---|
| Ξεφλούδισμα του χρόνου | Πάνω από 40 ώρες |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 12000 rph-15000 rph |
| Ρύθμιση | 4 λεπτά |
| Χρόνος στεγνώματος | < 8-10="" Hours=""> |
| Τύπος | Ελληνική παραγωγή |
|---|---|
| Αερομεταφορέας | Ύφασμα ίνας υάλου |
| Συλλέκτης | Καυτή κόλλα λειωμένων μετάλλων |
| Μήκος ρολού | Προσαρμοσμένο |
| Δάχος | 0.21mm |
| Γενικός τύπος | Λαστιχένιο κάλυμμα όφσετ |
|---|---|
| Πάχος | 1.97/1.70 ± 0,02 mm |
| Τραχύτητα | 0.81.0μm |
| επιμήκυνση | ≤ 1,0% |
| Αντοχή εφελκυσμού | ≥ 85 |
| Όνομα προϊόντων | Λαστιχένιο κάλυμμα |
|---|---|
| Κατασκευή | 3 πτυχές |
| Πάχος | 1.97/1.70±0.02 χιλ. |
| Συμπιέσιμο στρώμα | Μικρόσφαιρες |
| Συμπιεστότητα | 10-20 |
| Ονομασία | Δέσμη UV από ωφσετ καουτσούκ |
|---|---|
| Δάχος | 1.97/1.70±0.02mm |
| Κατασκευή | 3 στρώσεις, 4 στρώσεις |
| Χρώμα | Μπλε/πράσινος/ροζ |
| Συσκευή | 25m/ρολό |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | εξουσιοδότηση 3 ετών |
|---|---|
| εγγύηση | εξουσιοδότηση 3 ετών |
| Σκοπός | Εκτύπωση Offset |
| Τύπος | Πιάτο ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) που κατασκευάζει τη μηχανή |
| Κανάλι λέιζερ | 256-κανάλι |
| Τύπος | βασισμένο στο νερό μελάνι |
|---|---|
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 10000rph-13000rph |
| Συσκευασία | 1kg/2.5kg ανά κασσίτερο, 12tins/6tins ανά χαρτοκιβώτιο |
| Διάρκεια ζωής | 3 έτη (από την ημερομηνία παραγωγής) προϊόν ενάντια στο φως και το νερό |
| Εμφάνιση | Χρωματισμένη κόλλα |
| Ταξινόμηση | Μαύρα εκτύπωσης οφσέτ |
|---|---|
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 20,000rph-40,000rph |
| Διάρκεια ζωής | 3 έτη ((από την ημερομηνία παραγωγής) · προϊόν κατά του φωτός και του νερού |
| Εφαρμογή | Ecoo-μελάνι-ΕΙΔΗΣΕΙΣ το μελάνι εκτύπωσης είναι κατάλληλο για την εφημερίδα εκτύπωσης, βιβλίο, περιοδ |
| Συσκευασία | 15 kg/βαρέλι, 200 kg/βαρέλι |