| Τύπος | Λευκοπλάστης |
|---|---|
| Φορέας | Ύφασμα ίνας υάλου |
| Κόλλα | Κόλλα Hot Melt |
| Μήκος ρολού | Προσαρμοσμένο |
| Πάχος | 0,21 mm |
| Max.Plate μέγεθος | 2801500mm |
|---|---|
| Ανάπτυξη της ικανότητας | 72L, 58L, 46L |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μέγεθος μηχανής | 1500x1400x1100mm |
| Καθαρό βάρος | 350kgs |
| Ονομασία του προϊόντος | Αυτόματη μηχανή βερνίρισματος Συνολική και τοπική συσκευή επικαλύψεως UV |
|---|---|
| Εφαρμογή | Χαρτόνι, χαρτί που τυπώνεται |
| Max.Sheet μέγεθος | 730x1060 χιλιοστά |
| Min.sheet μέγεθος | 310X406mm |
| Μέγιστο μέγεθος επιστρώματος | 720x1050 χιλιοστά |
| Όνομα προϊόντων | Πιάτο ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) που αναπτύσσει τη μηχανή |
|---|---|
| Πάχος πιάτων | 0.150.4mm |
| Μεγέθη πιάτων | Max.1130mm Χ 920mm Min.400mm Χ 300mm |
| Ταχύτητα επεξεργασίας | Ταχύτητα διευθετήσιμο (10 έως 60 δευτερόλεπτα) 400-2400 mm/minute |
| Ανάπτυξη της ικανότητας | 46/58/70/78L |
| Παραγωγικότητα | 0,4 μ ² /h |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος χάραξης | 1270x900mm (50x35in) |
| Μεταβλητά ψηφίσματα | 2000 - 5080dpi |
| Μέγιστη οθόνη | 200LPI |
| Διαβαθμιστική σειρά | 1 - 99% |
| Κατανομή | Μηχανή πιάτων ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Απόφαση | 2400dpi |
| Υπηρεσία μετά την πώληση | εξουσιοδότηση 3 ετών |
| Κανάλι λέιζερ | 256-κανάλι |
| Εγγύηση | εξουσιοδότηση 3 ετών |
| Ταξινόμηση μηχανών | Αυτοματοποιημένος λαμινατήρας |
|---|---|
| Μέγιστο φύλλο (WxL) | 540*760mm |
| Ελάχιστο φύλλο (WxL) | 210*270mm |
| Ταχύτητα μηχανής | Μέγιστο 30m/min |
| Πάχος χαρτιού | 157~400G/m2 |
| Ταξινόμηση | Πλαστικοποιητής |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος στρώσης | 720mm |
| Μέγιστο πάχος | 2/7mm (σύμφωνα με τις ανάγκες συνήθειας) |
| Ταχύτητα πλαστικοποίησης | 20-25m/min |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης | 160℃ |
| Ταξινόμηση | Αυτόματο Laminator φλαούτων |
|---|---|
| Ταχύτητα πλαστικοποίησης | 20-25m/min |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 200/150mm |
| Μέγιστο πλάτος στρώσης | 720mm |
| Μέγιστο πάχος | 2/7mm (σύμφωνα με τις ανάγκες συνήθειας) |
| Κατανομή | Αυτόματο Laminator φλαούτων |
|---|---|
| Ταχύτητα τοποθέτησης σε στρώματα | 20-25m/min |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 200/150mm |
| Μέγιστο πλάτος στρώσης | 720mm |
| Μέγιστο πάχος | 2/7mm (σύμφωνα με τις ανάγκες συνήθειας) |