| Ταξινόμηση | Μαύρα εκτύπωσης οφσέτ |
|---|---|
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 30,000rph-60,000rph |
| Συσκευασία | 15 kg/βαρέλι, 200 kg/βαρέλι |
| Διάρκεια ζωής | 3 έτη ((από την ημερομηνία παραγωγής) · προϊόν κατά του φωτός και του νερού |
| Εφαρμογή | Ecoo-μελάνι-ΕΙΔΗΣΕΙΣ το μελάνι εκτύπωσης είναι κατάλληλο για τη συσκευασία, τη διαφήμιση, την ετικέτ |
| Ταξινόμηση | Μαύρα εκτύπωσης οφσέτ |
|---|---|
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 12000 rph-15000 rph |
| Συσκευασία | 1 kg/κάθαρο κασσίτερο, 12 τόνοι/κατάστημα |
| Διάρκεια ζωής | 3 έτη (από την ημερομηνία παραγωγής) προϊόν ενάντια στο φως και το νερό |
| Περιγραφή προοπτικής | Χρωματισμένη κόλλα |
| Τύπος | βασισμένο στο νερό μελάνι |
|---|---|
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 9000rph-11000rph |
| Συσκευή | 1kg/2.5kg ανά κασσίτερο, κασσίτεροι 12tins/6 ανά χαρτοκιβώτιο |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | 3 έτη (από την ημερομηνία παραγωγής) προϊόν ενάντια στο φως και το νερό |
| Εμφάνιση | Χρωματισμένη κόλλα |
| Ταξινόμηση | Πιάτα εκτύπωσης ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Τύπος πλάκας | Θετικό πιάτο CP |
| Απόφαση | 1-99% @ 300LPI |
| Μήκος του τρεξίματος (Unbaked) | 50.000 έως 100.000 εντυπώσεις |
| Μήκος του τρεξίματος (που ψήνεται) | Πάνω από 100.000 εντυπώσεις |
| Ονομασία του προϊόντος | Επεξεργαστής πιάτων ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Μέγεθος πλάκας | 280-860 mm· 280-1100 mm· 280-1200 mm· 280-1500 mm |
| Δάχος πλάκας | 0.150.4mm |
| Ανάπτυξη της ικανότητας | 46/58/70/74/78L |
| Ταχύτητα επεξεργασίας | Ταχύτητα διευθετήσιμο (10 έως 60 δευτερόλεπτα) 400-2400 mm/minute |
| Ελάχιστο πλάτος | 280mm στο πλάτος |
|---|---|
| Πάχος πιάτων | 0.150.4mm |
| Ταχύτητα επεξεργασίας | διευθετήσιμος, 400-1000 mm/miniute |
| Θερμοκρασία | 10-45 βαθμός |
| Αυτόματο επίπεδο | Υψηλός αυτόματος |
| Κατασκευή | 3 πτυχή |
|---|---|
| Τραχύτητα | 0.91.1μm |
| Συμπιέσιμο στρώμα | Μικρόσφαιρες |
| Σκληρότητα | 76-80 ακτή Α |
| Πάχος | 1.97/1.70 ± 0.02nm |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 12000shipping και χειρισμός |
|---|---|
| Χρώμα εκτύπωσης | 1-5 χρώματα |
| Μέγεθος της πλάκας | 675*675mm |
| Υποστρώματα | έγγραφο 17-250gsm |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Max.Plate μέγεθος | 2801150mm |
|---|---|
| Ανάπτυξη της ικανότητας | 58L, 46L |
| Όρος | νέος |
| ΜΕΓΕΘΟΣ ΜΗΧΑΝΩΝ | 1500x1400x1100mm |
| Καθαρό βάρος | 350kgs |
| Ονομασία προϊόντος | Πιάτο ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) που αναπτύσσει τη μηχανή |
|---|---|
| Πάχος πιάτων | 0.150.4mm |
| Μεγέθη πιάτων | Max.1130mm Χ 920mm Min.400mm Χ 300mm |
| Ταχύτητα επεξεργασίας | Ταχύτητα διευθετήσιμο (10 έως 60 δευτερόλεπτα) 400-2400 mm/minute |
| Ανάπτυξη της ικανότητας | 46/58/70/78L |