| Ταξινόμηση | Τυπογραφικές κουβέρτες |
|---|---|
| Πάχος | 1.97/1.70 ± 0.02 mm |
| Τραχύτητα | 0.9-1.1μm |
| Σκληρότητα | 76-80 ακτή Α |
| Συμπίεστος στρώμα | Μικροσφαίρες |
| Ταξινόμηση | Τυπογραφικές κουβέρτες |
|---|---|
| Τραχύτητα | 0.9-1.1μm |
| Πάχος | 1.97/1.70 ± 0,02 mm |
| Σκληρότητα | 76-80 ακτή Α |
| Συμπίεστος στρώμα | Μικροσφαίρες |
| Ταξινόμηση | Τυπογραφικές κουβέρτες |
|---|---|
| Τραχύτητα | 0.81.0μm |
| Πάχος | 1.97/1.70 ± 0,02 mm |
| επιμήκυνση | ≤ 1,0% |
| Αντοχή εφελκυσμού | ≥ 85 |
| Ταξινόμηση | Τυπογραφικές κουβέρτες |
|---|---|
| Τραχύτητα | 0.7 - 1.0μm |
| Πάχος | 10,97/1,70 ± 0,02 mm |
| ταχύτητα | Περίπου 12000 εκτυπώσεις/ώρα |
| Αντοχή εφελκυσμού | ≥ 90 |
| Σκληρότητα | Τυπογραφικές κουβέρτες |
|---|---|
| Κατασκευή | 3 πτυχή |
| Τραχύτητα | 0.9-1.1μm |
| Συμπίεστος στρώμα | Μικροσφαίρες |
| Πάχος | 10,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Τύπος | Τυπογραφικές κουβέρτες |
|---|---|
| Πάχος | 1.97/1.70 ± 0,02 mm |
| Κατασκευή | 4/3 ύφασμα πτυχών |
| Χρώμα | Jacinth |
| Συμπιέσιμος | Μικροσφαίρες |
| Δάχος | 1.97/1.70 + - 0.02nm |
|---|---|
| Ακατέργαστη | 0.9-1.1μm |
| Σκληρότητα | 76-80 ακτή Α |
| Συμπίεστος στρώμα | Μικροσφαίρες |
| Επέκταση | ≤ 1,2% |
| Τύπος | κάλυμμα εκτύπωσης όφσετ |
|---|---|
| Εφαρμογή | 9000-10000 rph για μελανιού |
| Πλάτος | όχι ευρύτερος από 1500 χιλ. |
| Πάχος | 1.97/1.70±0.02nm |
| Στρώμα | 3 ή 4 στρώμα |
| Γενικός τύπος | Τυπογραφικές κουβέρτες |
|---|---|
| Πάχος | 1.97/1.70 ± 0,02 mm |
| επιμήκυνση | ≤ 1,0% |
| Αντοχή εφελκυσμού | ≥ 85 |
| Σκληρότητα | 76-80 ακτή Α |
| Όνομα προϊόντων | Βασισμένο στο λάδι μελάνι χρωστικών ουσιών εκτύπωσης |
|---|---|
| Εφαρμογή | Συσκευασία, διαφήμιση, ετικέτα, υψηλής ποιότητας φυλλάδια |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 12000rph-15000rph |
| Τύπος εκτύπωσης | Εκτύπωση όφσετ |
| Χαρακτηριστικά γνωρίσματα | Ευνοϊκός για το περιβάλλον Πλούσιοι στο στρώμα εκτύπωσης |