| Τύπος | Βασισμένο στο διαλύτη μελάνι |
|---|---|
| Τύπος εκτύπωσης | Εκτύπωση σε φύλλα |
| Ξήρανση μελάνης | Οξειδωτική ξήρανση πολυμερισμού |
| Συστατικό | υλικά σύνδεσης |
| Πακέτο μεταφοράς | απορρόφηση |
| Όνομα | Τυπώνοντας λαστιχένιο κάλυμμα |
|---|---|
| Πάχος | 1.97/1.70±0.02mm |
| Κατασκευή | 3/4 πτυχή |
| Χρώμα | Μπλε/πράσινος |
| Συσκευασία | 25meters/roll |
| Όνομα | Λαστιχένιο UV κάλυμμα όφσετ |
|---|---|
| Πάχος | 1.97/1.70±0.02mm |
| Κατασκευή | 3 πτυχή, 4ply |
| Χρώμα | Μπλε/πράσινος/ροζ |
| Συσκευασία | 25m/roll |
| Κατασκευή | 4/3 ύφασμα πτυχών |
|---|---|
| Τραχύτητα | 0.7 - 1.0μm |
| Πάχος | 1.97/1.70±0.02mm |
| Επιμήκυνση | ≤ 0,9% |
| Εκτατή δύναμη | ≥ 90 |
| Όνομα προϊόντων | Λαστιχένιο κάλυμμα |
|---|---|
| Κατασκευή | 3 πτυχές |
| Πάχος | 1.97/1.70±0.02 χιλ. |
| Συμπιέσιμο στρώμα | Μικρόσφαιρες |
| Συμπιεστότητα | 10-20 |
| Τύπος | βασισμένο στο νερό μελάνι |
|---|---|
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 9000rph-11000rph |
| Συσκευασία | 1kg/2.5kg ανά κασσίτερο, 12tins/6tins ανά χαρτοκιβώτιο |
| Διάρκεια ζωής | 3 έτη (από την ημερομηνία παραγωγής) προϊόν ενάντια στο φως και το νερό |
| Εμφάνιση | Χρωματισμένη κόλλα |
| Τύπος | βασισμένο στο νερό μελάνι |
|---|---|
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 9000rph-11000rph |
| Συσκευασία | 1kg/2.5kg ανά κασσίτερο, κασσίτεροι 12tins/6 ανά χαρτοκιβώτιο |
| Ζωή του προϊόντος στο ράφι | 3 έτη (από την ημερομηνία παραγωγής) προϊόν ενάντια στο φως και το νερό |
| Εμφάνιση | Χρωματισμένη κόλλα |
| Πάχος | 1.97/1.70±0 .02 χιλ. |
|---|---|
| Κατασκευή | 4/3 ύφασμα πτυχών |
| Επιμήκυνση | ≤ 1,0% |
| Εκτατή δύναμη | ≥ 85 |
| Σκληρότητα | 76-80 ακτή Α |
| Χρώμα | Μπλε, κόκκινο |
|---|---|
| Μετρητής | 4 πτυχή, ή 3 πτυχή, 1.97mm στο πάχος |
| φραγμός | προσαρμοσμένος για να εγκαταστήσει οποιαδήποτε μηχανή εκτύπωσης |
| Μέγεθος | στο ρόλο ανά 60m, ή στο φύλλο ανά προσαρμοσμένος |
| Ικανότητα ταχύτητας | rph 10000 |
| Χρώμα | CMYK, και άλλο συγκεκριμένο χρώμα |
|---|---|
| Υλικό | Χρωστική ουσία με τη βάση πετρελαίου |
| Συσκευασία | 1 κλ ή 2,5 κλ ανά τύμπανο, vacuum package |
| Παραγωγικότητα | 2000000 τόνος το χρόνο |
| διάρκεια διατήρησης | 3 έτη |