| Όνομα | Τυπώνοντας λαστιχένιο κάλυμμα |
|---|---|
| Πάχος | 1.97/1.70±0.02mm |
| Κατασκευή | 3 πτυχή |
| Χρώμα | Μπλε/πράσινος |
| Συσκευασία | 25m/roll |
| Ταξινόμηση | Μαύρα εκτύπωσης οφσέτ |
|---|---|
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 15000rph-18000rph |
| Συσκευασία | 1kg ή 2.5 κλ ανά κενό που κονσερβοποιείται |
| Διάρκεια ζωής | 3 έτη (από την ημερομηνία παραγωγής) προϊόν ενάντια στο φως και το νερό |
| Περιγραφή προοπτικής | Χρωματισμένη κόλλα, παρά ένα ρευστό |
| Ταξινόμηση | Μαύρα εκτύπωσης οφσέτ |
|---|---|
| Τύπος | βασισμένο στο νερό μελάνι |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 12000 rph-15000 rph |
| Συσκευασία | 1/2,5 kg/κάθαρο κασσίτερο, 12/6 τόνους/κατάστημα |
| Διάρκεια ζωής | 3 έτη (από την ημερομηνία παραγωγής) προϊόν ενάντια στο φως και το νερό |
| Τύπος μελάνης | Ταινίες εκτύπωσης web offset |
|---|---|
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 20000-40000 στροφές ανά ώρα |
| Πακέτο | 15 kg ανά τύμπανο, 200 kg ανά τύμπανο |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 3 χρόνια |
| Εφαρμογή | Εκτύπωση εφημερίδων, βιβλίων, περιοδικών, εγχειριδίων |
| Τύπος | βασισμένο στο νερό μελάνι |
|---|---|
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 9000rph-11000rph |
| Συσκευή | 1kg/2.5kg ανά κασσίτερο, κασσίτεροι 12tins/6 ανά χαρτοκιβώτιο |
| Χρονοδιάγραμμα διατήρησης | 3 έτη (από την ημερομηνία παραγωγής) προϊόν ενάντια στο φως και το νερό |
| Εμφάνιση | Χρωματισμένη κόλλα |
| Ονομασία προϊόντος | Επεξεργαστής πιάτων ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Μέγεθος πλάκας | 280-860 mm· 280-1100 mm· 280-1200 mm· 280-1500 mm |
| Δάχος πλάκας | 0.150.4mm |
| Ανάπτυξη της ικανότητας | 46/58/70/74/78L |
| Ταχύτητα επεξεργασίας | Ταχύτητα διευθετήσιμο (10 έως 60 δευτερόλεπτα) 400-2400 mm/minute |
| Ονομασία προϊόντος | Επεξεργαστής πιάτων ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Μέγεθος πλάκας | 280-860 mm· 280-1100 mm· 280-1200 mm· 280-1500 mm |
| Δάχος πλάκας | 0.150.4mm |
| Ανάπτυξη της ικανότητας | 46/58/70/74/78L |
| Ταχύτητα επεξεργασίας | Ταχύτητα διευθετήσιμο (10 έως 60 δευτερόλεπτα) 400-2400 mm/minute |
| Τύπος | Επεξεργαστής πλακών CTP |
|---|---|
| Μέγεθος σελίδας (mm) | 280-860; 280-1100; 280-1200; 290-1500 |
| Ταχύτητα Επεξεργασίας | Ρυθμιζόμενη ταχύτητα (10 έως 60 δευτερόλεπτα) 400-1000 mm/λεπτό |
| Πάχος πλάκας | 0,15-0,4 χλστ |
| Ανάπτυξη Ικανοτήτων | 46L; 58L; 70L; 78 λίτρα |
| Πάχος | 1.97/1.70 + - 0.02nm |
|---|---|
| Τραχύτητα | 0.91.1μm |
| Σκληρότητα | 76-80 ακτή Α |
| Συμπιέσιμο στρώμα | Μικρόσφαιρες |
| Επιμήκυνση | ≤ 1,2% |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | rph 10000 |
|---|---|
| Πάχος | 1.97/1.70±0.02mm |
| Στρώμα | πτυχή 3 ή πτυχή 4 |
| Σκληρότητα | 76-80 |
| Επιμήκυνση | ≤1.2% |