| Ονομασία του προϊόντος | Πιάτο CTCP Processless |
|---|---|
| Υλικό | Κοκκοποίηση ηλεκτρολυτών και υπόστρωμα Al |
| Δάχος | 00,15 mm / 0,30 mm |
| Μέγιστο σύντομο πλάτος σιταριού | Μέγιστο πλάτος 1280 χιλ. |
| Μήκος τρεξίματος | το πραγματικό μήκος τρεξίματος 100.000 εντυπώσεων εξαρτάται από τους όρους εκτύπωσης |
| Ονομασία του προϊόντος | Πιάτο CTCP Processless |
|---|---|
| Υλικό | Κοκκοποίηση ηλεκτρολυτών και υπόστρωμα Al |
| Δάχος | 00,15 mm / 0,30 mm |
| Μέγιστο σύντομο πλάτος σιταριού | Μέγιστο πλάτος 1280 χιλ. |
| Μήκος τρεξίματος | το πραγματικό μήκος τρεξίματος 100.000 εντυπώσεων εξαρτάται από τους όρους εκτύπωσης |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή ανάπτυξης επεξεργαστή πλάκας CTP |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος | Από 870 mm έως 1500 mm |
| Ελάχιστο μήκος | Από 280 mm έως 300 mm |
| Δάχος πλάκας | 0.150.4mm |
| Ταχύτητα επεξεργασίας | Ταχύτητα ρυθμιζόμενη (από 10 έως 60 δευτερόλεπτα) 400-2400 mm/min |
| Μέγεθος πλάκας | Μέγιστο 800 mm x 660 mm ελάχιστο 235 mm x 335 mm |
|---|---|
| Δάχος πλάκας | 0.15mm, 0.30mm |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία εξαγωγής |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/t |
| Όνομα προϊόντων | Πιάτο ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) που αναπτύσσει τη μηχανή |
|---|---|
| Πάχος πιάτων | 0.150.4mm |
| Μεγέθη πιάτων | Max.1130mm Χ 920mm Min.400mm Χ 300mm |
| Ταχύτητα επεξεργασίας | Ταχύτητα διευθετήσιμο (10 έως 60 δευτερόλεπτα) 400-2400 mm/minute |
| Ανάπτυξη της ικανότητας | 46/58/70/78L |
| Τύπος | Τυπογραφικές κουβέρτες |
|---|---|
| Κατασκευή | 4 ή ύφασμα 3 πτυχών |
| Χρώμα | Jacinth |
| Τραχύτητα | 0,80 – 1.0μm |
| σκληρότητα | 76 - 82 ακτή Α |
| Γενικός τύπος | Τυπογραφικές κουβέρτες |
|---|---|
| Τραχύτητα | 0.7 - 1.0μm |
| επιμήκυνση | ≤ 0,9% |
| Αντοχή εφελκυσμού | ≥ 90 |
| Πάχος | 10,97/1,70 ± 0,02 mm |
| Δάχος | 1.97/1.70 + - 0.02nm |
|---|---|
| Ακατέργαστη | 0.91.1μm |
| Σκληρότητα | 76-80 ακτή Α |
| Συμπιέσιμο στρώμα | Μικρόσφαιρες |
| Επέκταση | ≤ 1,2% |
| Χρώμα | ΚΟΚΚΙΝΟΣ |
|---|---|
| Μετρητής | 4 στρώσεις ή 3 στρώσεις, πάχους 1,97 mm |
| Μπαρ | Προσαρμοσμένα για κάθε τυπογραφική μηχανή |
| Μέγεθος | σε κυλίνδρους ανά 60m, ή σε φύλλα ανά προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα ταχύτητας | rph 13000 |
| Τύπος | Βασισμένο στο διαλύτη μελάνι |
|---|---|
| Τύπος εκτύπωσης | η εκτύπωση όφσετ |
| Ξήρανση μελανιού | οξειδωτική ξήρανση πολυμερισμού |
| Συστατικό | υλικά σύνδεσης |
| Συσκευασία μεταφορών | σκουπισμένος με ηλεκτρική σκούπα μπορέστε |