| Ονομασία του προϊόντος | Μελάνι ρητίνης για τη μηχανή εκτύπωσης όφσετ |
|---|---|
| Εφαρμογή | Συσκευασία εκτύπωσης, διαφήμιση, ετικέτα, υψηλής ποιότητας φυλλάδια |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 10000rph-13000rph |
| Τύπος εκτύπωσης | Εκτύπωση Offset |
| Χαρακτηριστικά | Ευνοϊκή για το περιβάλλον κατά της εκδοράς απόδοση |
| Όνομα | Τυπώνοντας λαστιχένιο κάλυμμα |
|---|---|
| Πάχος | 1.97/1.70±0.02mm |
| Κατασκευή | 3/4 πτυχή |
| Χρώμα | Μπλε/πράσινος |
| Συσκευασία | 25meters/roll |
| Όνομα | Τυπώνοντας λαστιχένιο κάλυμμα |
|---|---|
| Πάχος | 1.97/1.70±0.02mm |
| Κατασκευή | 3/4 πτυχή |
| Χρώμα | Μπλε/πράσινος |
| Συσκευασία | 25meters/roll |
| Όνομα | Τυπώνοντας λαστιχένιο κάλυμμα |
|---|---|
| Πάχος | 1.97/1.70±0.02mm |
| Κατασκευή | 3/4 πτυχή |
| Χρώμα | Μπλε/πράσινος |
| Συσκευασία | 25meters/roll |
| Όνομα | Τυπώνοντας λαστιχένιο κάλυμμα |
|---|---|
| Πάχος | 1.97/1.70±0.02mm |
| Κατασκευή | 3/4 πτυχή |
| Χρώμα | Μπλε |
| Συσκευασία | 25meters/roll |
| Όνομα | Τυπώνοντας λαστιχένιο κάλυμμα |
|---|---|
| Πάχος | 1.97/1.70±0.02mm |
| Κατασκευή | 3/4 πτυχή |
| Χρώμα | Μπλε/πράσινος |
| Συσκευασία | 25meters/roll |
| Ακατέργαστη | 0.7 - 1.0μm |
|---|---|
| Επέκταση | ≤ 0,9% |
| Δυνατότητα τράβηξης | ≥ 90 |
| Δάχος | 1.97/1.70±0.02mm |
| Κατάλληλο τμήμα εκτύπωσης | Έκδοση, πλαστικό, μέταλλο και εκτύπωση συσκευασίας |
| Ονομασία | Λαστιχένιο κάλυμμα όφσετ |
|---|---|
| Πάχος | 1.97/1.70±0.02mm |
| Κατασκευή | 3 στρώσεις, 4 στρώσεις |
| χρώμα | Μπλε/πράσινος/ροζ |
| Συσκευασία | 25M/ρολό |
| Όνομα προϊόντων | Λαστιχένιο κάλυμμα |
|---|---|
| Κατασκευή | 3 πτυχές |
| Πάχος | 1.97/1.70±0.02 χιλ. |
| Συμπιέσιμο στρώμα | Μικρόσφαιρες |
| Συμπιεστότητα | 10-20 |
| Τύπος | ατμοσφαιρική κουβέρτα |
|---|---|
| Δομή | Κλειστό στρώμα συμπίεσης κυττάρων |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Χρόνος παράδοσης | 30 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, Western Union |