| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή κατασκευής πλάκας CTP θερμικής προεκτύπωσης 8UP |
|---|---|
| Έκθεση Mothod | Εξωτερικό τύμπανο |
| Τύπος μέσων | Θετικό θερμικό ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) πιάτο 830nm |
| Σύστημα απεικόνισης | 32/48-64 κανάλι |
| Ρυθμοαπόδοση | 16/22/28pph, 1030mm x 800mm, 2400dpi |
| Όνομα προϊόντων | Θερμικό πιάτο μεγάλου σχήματος που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Ταχύτητα παραγωγής | 16 pph/25 pph 1470mm X 1180mm/2400dpi |
| Σύστημα απεικόνισης | κανάλι 64 κανάλι 256 |
| Ψήφισμα | 2400dpi |
| Μέγεθος πιάτων | Max.1680 Χ 1350mm λεπτό 650mm X 550mm |
| Ταξινόμηση μηχανών | UV-ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) μηχανή |
|---|---|
| Σύστημα απεικόνισης | 48-κανάλι, 32-κανάλι, 24-κανάλι |
| Σ' όλο (πιάτα/ώρα) | 28, 22, 16, 800mm X 690mm, 2400dpi |
| Ψηφίσματα | 2400 dpi |
| Μέγεθος πλάκας | Μέγιστο 800mm X 660mm, λεπτό 400mm X 300mm |
| Τύπος μέσου | Θετικό θερμικό πιάτο ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Μέγεθος μηχανής (WxLxH) mm | 2127 X 1610 X 1058 |
| Σύστημα απεικόνισης (κανάλι) | 64CH/48CH/32CH, ιδιαίτερη δίοδος λέιζερ 830nm |
| Ρυθμοαπόδοση (πιάτα/ώρα) | 28pph/22pph/16pph, 1030mm X 800mm, 2400dpi |
| Δάχος πλάκας | 0.15mm 0.30mm |
| Τύπος μέσου | Θετικό θερμικό πιάτο ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Μέγεθος μηχανής (WxLxH) mm | 2127 X 1610 X 1058 |
| Σύστημα απεικόνισης (κανάλι) | 64CH/48CH/32CH, ιδιαίτερη δίοδος λέιζερ 830nm |
| Ρυθμοαπόδοση (πιάτα/ώρα) | 28pph/22pph/16pph, 1030mm X 800mm, 2400dpi |
| Δάχος πλάκας | 0.15mm 0.30mm |
| Ταξινόμηση | Μηχανή CTP |
|---|---|
| Σύστημα απεικόνισης | 256 καναλιών |
| Διακίνηση | 1030mm X 800mm, 2400dpi |
| Επαναληψιμότητα | ± 5μm ((Συνέχεια έκθεσης 4 φορές ή περισσότερο στην ίδια πλάκα με θερμοκρασία 23°C και υγρασία 60%) |
| Τροφοδοτικό | Μία φάση:220AC, +6%, -10%, κατανάλωση ενέργειας: 4KW |
| Σύστημα απεικόνισης | 48-κανάλι 32-κανάλι 24-κανάλι |
|---|---|
| Ρυθμοαπόδοση | 800mm × 660mm, 2400dpi: 28 πιάτα/ώρα 22 πιάτα/ώρα 16 πιάτα/ώρα |
| Επανάληψη | ±5µm (συνεχής έκθεση για τέσσερις φορές ή ανωτέρω στο ίδιο πιάτο με μια θερμοκρασία 23℃ και την υγρα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μονοφασικός: 220AC, +6%-10%, κατανάλωση ισχύος: 4KW |
| Μέγεθος πιάτων | Μέγιστο 800mm× 690mm, λεπτό 400mm × 300mm |
| Κανάλι λέιζερ | 64 |
|---|---|
| Ταχύτητα παραγωγής | 16pph |
| Max.Plate μέγεθος | 1680X1350 (χιλ.) |
| Ψήφισμα | 2400dpi |
| Φόρτωση και εκφόρτωση πιάτων | Αυτόματος |
| πάχος πιάτων | 0.7-2.84 (χιλ.) |
|---|---|
| Ταχύτητα παραγωγής | 1.25m2/h |
| Max.Breadth | 25» " x30/635mmx762mm |
| Ψήφισμα | 4000dpi, προαιρετικά: 3000dpi ή 2400dpi |
| Κανάλια λέιζερ | 16CH |
| Ψήφισμα | 5080DPI, Προαιρετικό: 2540DPI |
|---|---|
| Τύπος πλάκας | Ψηφιακή ανακουφιστική πλάκα Flexo (πλύσιμο νερού ή πλύσιμο διαλύτη) |
| Διάδρομοι λέιζερ | 256CH |
| Ταχύτητα εξόδου | 4.3m2/h, 48*35 ίντσες, περίπου 20 λεπτά |
| Max.Breadth | 48"×35"/1200mm×1020mm |