| Ταξινόμηση | Ψηφιακός κόπτης κύβων |
|---|---|
| Ταχύτητα κίνησης | μέχρι 1500mm/S |
| Ταχύτητα κοπής | μέχρι 1200mm/S (εξαρτηθείτε από τα είδη υλικού) |
| Επαναληψιμότητα | ± 0.05mm |
| Συσκευή Ασφαλείας | Υπέρυθρος αισθητήρας, απαντητικός, ασφαλής και αξιόπιστος |
| Μέγιστο μέγεθος τεμαχισμού | 1080x780mm |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα μηχανών (ΝΑΥΤΙΛΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΙΣΜΟΣ) | 7000 |
| Μέγιστη ταχύτητα σφράγισης (ναυτιλία και χειρισμός) | 5000 |
| Εφαρμογή | Χάρτινο Κύπελλο, Χάρτινο Κουτί, Καρτόνι |
| Υλικά εκτύπωσης | Χάρτινο κουτί, χάρτινα ποτήρια, PVC, πλαστικά. |
| Ταξινόμηση | Αυτόματο Laminator φλαούτων |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα (χιλ.) | 1080 |
| Ταχύτητα τοποθέτησης σε στρώματα (M/Min) | 10-60 |
| Μέγιστο φύλλο Wxl (mm) | 1080X950 |
| Ελάχιστο φύλλο Wxl (mm) | 350X350 |
| Κατανομή | Αυτόματο Laminator φλαούτων |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα (χιλ.) | 1080 |
| Ταχύτητα τοποθέτησης σε στρώματα (M/Min) | 10-60 |
| Μέγιστο φύλλο Wxl (mm) | 1080X950 |
| Ελάχιστο φύλλο Wxl (mm) | 350X350 |
| Ταξινόμηση | Τυπογραφικό μηχάνημα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Βιβλίο |
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου (mm) | 720*1040 |
| Μέγιστο μέγεθος εκτύπωσης (mm) | 710*1040 |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 393*546 |
| Κατανομή | Εκτυπωτής ετικετών ψηφιακών |
|---|---|
| Ταχύτητα εκτύπωσης | έως 9,14 M/Min |
| Τύπος εκτυπωτών | Πίεση ετικέτας με ξηρό τονογράφημα LED |
| Τύπος μελάνης | Ξηρός τόνος (C M Y K Four Color) |
| Ποιότητα τυπωμένων υλών | 600X1200dpi |
| Κατανομή | Εκτυπωτής ετικετών ψηφιακών |
|---|---|
| Ταχύτητα εκτύπωσης | έως 9,14 M/Min |
| Τύπος εκτυπωτών | Πίεση ετικέτας με ξηρό τονογράφημα LED |
| Τύπος μελάνης | Ξηρός τόνος (C M Y K Four Color) |
| Ποιότητα τυπωμένων υλών | 600X1200dpi |
| Τύπος μηχανής | Βιβλιοδεσία |
|---|---|
| Αριθ. των σφιγκτηρών | 4 |
| Μέγιστο. Μηχανική ταχύτητα | 2000C/H |
| Μήκος φραγμών βιβλίων (α) | 120400mm |
| Διάμετρο του τεμαχίου βιβλίου (B) | 120-270 mm |
| Τύπος μηχανής | Ψηφιακός σύνδεσμος βιβλίων |
|---|---|
| Μέγιστο. Μηχανική ταχύτητα | 2000C/H |
| Μήκος φραγμών βιβλίων (α) | 120400mm |
| Διάμετρο του τεμαχίου βιβλίου (B) | 120-270 mm |
| Δάχος τεμαχίου βιβλίου (γ) | 3-50mm |
| Ταξινόμηση | Εκτυπωτής εκτύπωσης οφσέτ |
|---|---|
| Ταχύτητα μηχανής | 13000sph |
| Μέγεθος πιάτου | 800*1055*0,3mm |
| πάχος χαρτιού | 40-200g/m2 |
| Μέγιστο ύψος σωλήνα τροφοδοσίας | 1800 χλστ |