| Τύπος μηχανής | Εκτυπωτής ετικετών |
|---|---|
| Χρώμα εκτύπωσης | 1-6 χρώματα |
| Ακρίβεια της χρωματογραφίας | ± 0,1 mm |
| Διάρκεια εκτύπωσης | 177.8355.6mm |
| Μέγιστο. Πλάτος εκτύπωσης | 310mm |
| Ταξινόμηση | Υγρός επεξεργαστής αποβλήτων |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 380V 50HZ |
| Συνολική ισχύς | 4,5 kW |
| Ικανότητα επεξεργασίας | 5L/Hour |
| Μέγεθος Μηχανής | 1450*1080*1850mm |
| Ενίσχυση | 5-200 |
|---|---|
| Σύστημα λειτουργίας | Αρρενωπά 5,0 |
| Οθόνη | touchable οθόνη 720P HD LCD |
| Επανάληψη | 0,02 Δ (πυκνότητα) 1% (περιοχή σημείων) |
| Μέγεθος εικόνας | 1280*720 |
| Ταξινόμηση | κόπτης κύβων |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου (mm) | 1060X760 |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 430x350 |
| Μέγιστο μέγεθος τεμαχισμού (χιλ.) | 1060x746 |
| Μέγιστο μέγεθος σφραγίδας (mm) | 1020x660 |
| Ταξινόμηση | Αυτόματο Laminator φλαούτων |
|---|---|
| Πάχος του εγγράφου προσώπου (G/SQM) | 150-500 |
| Κατώτατο έγγραφο | A.B.C.D.E φλάουτο |
| Αποδοτικότητα τοποθέτησης σε στρώματα (Sheets/H) | 0-6000 |
| Το μέτωπο βάζει την ακρίβεια τοποθέτησης σε στρώματα (χιλ.) | ± 1,5 |
| Machine Type | Thermal paper slitter rewinder |
|---|---|
| Max. Parent Web Width | 1400mm |
| Max. Parent Web Diameter | 1200mm |
| Max. Rewinding Diameter | 300mm |
| Min. Slit Width | 15mm |
| Ταξινόμηση | Στοιβαχτής αντιστάθμισης |
|---|---|
| Μέγιστο που συσσωρεύει το ύψος | 235mm |
| Μέγιστο. Μηχανική ταχύτητα | 15000 κύκλοι ανά ώρα |
| Διάσταση Α | Λεπτό 102mm, μέγιστο 320mm |
| Διάσταση Β | Λεπτό 152mm, μέγιστο 470mm |
| Ταξινόμηση | Αυτοκόλλητο Slitter Rewinder ετικετών |
|---|---|
| Μέγ. Πλάτος ξετύλιξης | 1300mm |
| Μέγ. Διάμετρος ξετύλιξης | 1000 χλστ |
| Μέγ. Διάμετρος επανατύλιξης | 800mm |
| Αποδεκτή σειρά πάχους | 50-800gsm |
| Κατανομή | Στοιβαχτής αντιστάθμισης |
|---|---|
| Μέγιστο που συσσωρεύει το ύψος | 235 χιλιοστά |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 15000 κύκλοι ανά ώρα |
| Διάσταση Α | Λεπτό 102mm, μέγιστο 320mm |
| Διάσταση Β | Λεπτό 152mm, μέγιστο 470mm |
| Κατανομή | Στοιβαχτής αντιστάθμισης |
|---|---|
| Μέγιστο που συσσωρεύει το ύψος | 235 χιλιοστά |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 15000 κύκλοι ανά ώρα |
| Διάσταση Α | Λεπτό 102mm, μέγιστο 320mm |
| Διάσταση Β | Λεπτό 152mm, μέγιστο 470mm |