| Ταξινόμηση | Αυτόματο Laminator φλαούτων |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος στρώσης | 340mm |
| Μέγιστο πάχος | 2mm |
| Ταχύτητα πλαστικοποίησης | 0-5m/min |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 110 χλστ |
| Κατανομή | Αυτόματο Laminator φλαούτων |
|---|---|
| Ταχύτητα τοποθέτησης σε στρώματα | 20-25m/min |
| Διάμετρος κυλίνδρου | 200/150mm |
| Μέγιστο πλάτος στρώσης | 720mm |
| Μέγιστο πάχος | 2/7mm (σύμφωνα με τις ανάγκες συνήθειας) |
| Ανώτατη μηχανή | 5500 s/h |
|---|---|
| Ανώτατη πίεση | 120x104 Ν |
| Ανώτατο φύλλο | 790mm*560mm |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλων | 310mm*210mm |
| Μέγεθος σφράγισης μιγμάτων | 760mm*525mm |
| Μέγιστο σχήμα | 1400 χιλ. |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα | 300 m/min |
| Ανώτατο να ξανατυλίξει Dia. | 300 χιλ. |
| Μέγιστο να ξετυλίξει dia. | 1200 χιλ. |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| Μέγιστο σχήμα | 1400 χιλιοστά |
|---|---|
| Μαξ. Ταχύτητα | 300 m/min |
| Ανώτατο να ξανατυλίξει dia. | 300 χιλιοστά |
| Μαξ, χαλάρωσε. | 1200 χιλ. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Μέγιστο σχήμα | 1400 χιλιοστά |
|---|---|
| Μαξ. Ταχύτητα | 300 m/min |
| Ανώτατο να ξανατυλίξει dia. | 300 χιλιοστά |
| Μαξ, χαλάρωσε. | 1200 χιλ. |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ανώτατη ταχύτητα εκτύπωσης | 180m/min |
|---|---|
| Χρώμα | 4-12 χρώματα |
| Ανώτατο πλάτος Ιστού | 480/680 χιλ. |
| Ανώτατο πλάτος εκτύπωσης | 460/660mm |
| ανώτατη ξετυλίγοντας διάμετρος | 1000mm |
| Ταξινόμηση | Μηχανή πιάτων ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή ψηφιακής κατασκευής πλακών |
| Κανάλι λέιζερ | 16/32CH |
| Ταχύτητα εξόδου | 1.25/2.5 M2/H |
| Μέγιστο εύρος | 790 mm x 690 mm |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή κοπής |
|---|---|
| Ακριβότητα κοπής με πετσέτα (mm) | ≤ ±0.1 |
| Μέγιστη ταχύτητα μηχανών (ΝΑΥΤΙΛΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΙΣΜΟΣ) | 7000 |
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου (mm) | 1080 X 780 |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 400 X 330 |
| Τύπος | Αυτόματη τεμαχίζοντας μηχανή σφράγισης φύλλων αλουμινίου |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου (mm) | 1060 X 740 |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 400 X 360 |
| Μέγιστο μέγεθος τεμαχισμού (χιλ.) | 1040 X 730 |
| Μέγιστο μέγεθος σφραγίδας (mm) | 1020 X 720 |