| Χαρτόνι | 180-650gsm |
|---|---|
| ζαρωμένος | Φλάουτο ENF |
| Μέγιστη ταχύτητα σφράγισης (s/h) | 5000 |
| Εφαρμογή | για το δίπλωμα συσκευασίας κιβωτίων εγγράφου και να κολλήσει |
| Υλικά εκτύπωσης | Χαρτόνι |
| Χαρτόνι | 180-650gsm |
|---|---|
| ζαρωμένος | Φλάουτο ENF |
| Μέγιστη ταχύτητα σφράγισης (s/h) | 5000 |
| Εφαρμογή | για το δίπλωμα συσκευασίας κιβωτίων εγγράφου και να κολλήσει |
| Υλικά εκτύπωσης | Χαρτόνι |
| Ταξινόμηση | Φινματικό λαμιντήρα |
|---|---|
| Μέγιστο πλάτος τοποθέτησης σε στρώματα (χιλ.) | 1080 |
| Μέγ. Φύλλο W×L (mm) | 1080×950 |
| Ελάχ. Φύλλο W×L (mm) | 350×350 |
| Ταχύτητα τοποθέτησης σε στρώματα (M/Min) | 10-60 |
| Ταξινόμηση | Ανυψωτής ετικετών |
|---|---|
| Ψήφισμα | 360*360dpi, έως 1440*360dpi |
| Τεχνολογία Εκτύπωσης | UV piezo dod-Inkjet |
| Διάμετρος εκτύπωσης εικόνας | 288 mm (εκτετατέος σε 330 mm) |
| Θεραπεία μελανιού | Διά UV-ΟΔΗΓΗΜΕΝΗ πλήρης θεραπεία προ-θεραπείας από UV-LED |
| Τύπος μηχανής | Φορτωτής εγγράφου |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου | 1280*1000 χιλ. |
| Μέγιστο ύψος της δεσμίδας | 1600 χιλ. |
| Μέγιστο ύψος σωρών | 135 χιλ. |
| Βάρος μηχανής | 1200 κιλά |
| Ταξινόμηση μηχανών | Επεξεργαστής ποτού αποβλήτων |
|---|---|
| Τροφοδοτικό | 380V 50HZ |
| Συνολική ισχύς | 4,5 kW |
| Ικανότητα επεξεργασίας | 5L/Hour |
| Βάρος | 260 κιλά |
| Ταξινόμηση | Αυτόματο Laminator φλαούτων |
|---|---|
| Κατώτατο έγγραφο | A.B.C.D.E φλάουτο |
| Το μέτωπο βάζει την ακρίβεια τοποθέτησης σε στρώματα (χιλ.) | ± 1,5 |
| Πάχος του εγγράφου προσώπου (G/SQM) | 150-500 |
| Μηχανική ταχύτητα (M/Min) | 110 |
| μηχανή | imagesetter |
|---|---|
| Πρότυπο | DX2800 |
| Ψήφισμα | 1500dpi-4000dpi |
| Κεφάλι λέιζερ | semiconducter λέιζερ |
| Ανώτατο σχήμα | 940*660 |
| μηχανή | imagesetter |
|---|---|
| Πρότυπο | DX2800 |
| Ψήφισμα | 1500dpi-4000dpi |
| Κεφάλι λέιζερ | semiconducter λέιζερ |
| Ανώτατο σχήμα | 940*660 |
| Ταξινόμηση | Αυτόματο Laminator φλαούτων |
|---|---|
| Κατώτατο έγγραφο | A.B.C.D.E φλάουτο |
| Το μέτωπο βάζει την ακρίβεια τοποθέτησης σε στρώματα (χιλ.) | ± 1,5 |
| Δάχος του χαρτιού προσώπου (G/m2) | 150-500 |
| Μηχανική ταχύτητα (M/Min) | 110 |