| Μέγιστο μέγεθος τεμαχισμού | 790x560mm |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα μηχανών (s/h) | 5500 |
| Μέγιστη ταχύτητα σφράγισης (s/h) | 5000 |
| Εφαρμογή | Φλυτζάνι εγγράφου, κιβώτιο εγγράφου, αποτύπωση σε ανάγλυφο Carboard |
| Υλικά εκτύπωσης | Κιβώτιο εγγράφου, φλυτζάνια εγγράφου, PVC, πλαστικά |
| Μέγιστο μέγεθος τεμαχισμού | 1060x740mm |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα μηχανών (s/h) | 7500 |
| Μέγιστη ταχύτητα σφράγισης (s/h) | 7000 |
| Εφαρμογή | Φλυτζάνι εγγράφου, κιβώτιο εγγράφου, αποτύπωση σε ανάγλυφο Carboard |
| Υλικά εκτύπωσης | Κιβώτιο εγγράφου, φλυτζάνια εγγράφου, PVC, πλαστικά |
| Μέγιστο μέγεθος τεμαχισμού | 760x520mm |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα μηχανών (s/h) | 5500 |
| Μέγιστη ταχύτητα σφράγισης (s/h) | 5000 |
| Εφαρμογή | Ετικέτα, κάρτα, συσκευασία τροφίμων, καυτή σφράγιση φύλλων αλουμινίου |
| Υλικά εκτύπωσης | Κιβώτιο εγγράφου, φλυτζάνια εγγράφου, PVC, πλαστικά |
| Τύπος | Ανυψωτής ετικετών |
|---|---|
| Πλάτος υποστρωμάτων | Μέγιστο 330mm |
| Ψήφισμα | dpi 360*360, μέχρι το dpi 1440*360 |
| Unwinder διάμετρος Rewinder διαμέτρων | Μαξ. 700 χιλιοστά, Κέντρο 76 χιλιοστά. |
| Διάμετρος επαναστροφής | Μαξ. 700 χιλιοστά, Κέντρο 76 χιλιοστά. |
| Τύπος | Ψηφιακός σύνδεσμος βιβλίων |
|---|---|
| Μέγιστο. Μηχανική ταχύτητα | 2000C/H |
| Μήκος φραγμών βιβλίων (α) | 120400mm |
| Διάμετρο του τεμαχίου βιβλίου (B) | 120-270 mm |
| Δάχος τεμαχίου βιβλίου (γ) | 3-50mm |
| Ταξινόμηση | Εκτυπωτής ετικετών ψηφιακών |
|---|---|
| Ταχύτητα εκτύπωσης | έως 9,14 M/Min |
| Τύπος εκτυπωτή | Πίεση ετικέτας με ξηρό τονογράφημα LED |
| Τύπος μελανιού | Ξηρός τόνος (C M Y K Four Color) |
| Ποιότητα εκτύπωσης | 600×1200 dpi |
| Μέγιστο μέγεθος επιστρώματος | 720x1050 χιλιοστά |
|---|---|
| Πάχος φύλλου | 80-500gsm |
| Μέγιστο. μέγεθος φύλλου | 730x1060 χιλιοστά |
| Min. μέγεθος φύλλου | 310X406mm |
| Ακρίβεια εγγραφής επιστρώματος | +/- 0.2mm |
| μηχανή | imagesetter |
|---|---|
| Πρότυπο | DX2800 |
| Ψήφισμα | 1500dpi-4000dpi |
| Κεφάλι λέιζερ | semiconducter λέιζερ |
| Ανώτατο σχήμα | 940*660 |
| μηχανή | imagesetter |
|---|---|
| Πρότυπο | DX2800 |
| Ψήφισμα | 1500dpi-4000dpi |
| Κεφάλι λέιζερ | semiconducter λέιζερ |
| Ανώτατο σχήμα | 940*660 |
| Υλικό | Πίνακας 200-600GSM εγγράφου |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα παραγωγής | 200 τεμάχια/min |
| Τετάρτη | 380V/50Hz |
| Κενό μήκος | 100mm450mm |
| Κενό πλάτος | 100mm630mm |