| Τύπος μηχανής | punching μηχανή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατάλληλος για όλους τους φύλλο-ταϊσμένους Τύπους όφσετ |
| Εγγύηση | 1 εξουσιοδότηση έτους συμπεριλαμβανομένων των ανταλλακτικών |
| Πόροι δύναμης | Πνευματικό punching |
| Μέγεθος (mm) | 1360 ((L) X 980 ((W) X 1340 ((H) |
| Τύπος μηχανής | Φορμάροντας μηχανή κιβωτίων εγγράφου |
|---|---|
| Μέγιστη παραγωγή | 200pcs/min |
| Υλικό | Πίνακας 200-600GSM εγγράφου |
| Κενό μήκος | 100mm450mm |
| Κενό πλάτος | 100mm630mm |
| Τύπος μηχανής | Δεσμευτική μηχανή βιβλίων |
|---|---|
| Αριθ. των σφιγκτηρών | 4 |
| Μήκος φραγμών βιβλίων (α) | 120400mm |
| Διάμετρο του τεμαχίου βιβλίου (B) | 120-270 mm |
| Δάχος τεμαχίου βιβλίου (γ) | 3-50mm |
| Ταξινόμηση | Μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Υλικό | Πίνακας 200-600GSM εγγράφου |
| Μέγιστο. Ταχύτητα παραγωγής | 200pcs/min |
| Δυναμικό | 380V/50Hz |
| Κενό μήκος | 100mm450mm |
| Τύπος μηχανής | Δεσμευτική μηχανή βιβλίων |
|---|---|
| Μέγιστο. Μηχανική ταχύτητα | 2000C/H |
| Μήκος φραγμών βιβλίων (α) | 120400mm |
| Διάμετρο του τεμαχίου βιβλίου (B) | 120-270 mm |
| Δάχος τεμαχίου βιβλίου (γ) | 3-50mm |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή συσκευασίας |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα παραγωγής | 200 τεμάχια/min |
| Υλικά | Πίνακας 200-600gsm εγγράφου σε κυματοειδές πανό έγγραφο με το πάχος να μην υπερβεί 1.5MM. |
| Η συνολική δύναμη | 8kW |
| Κενό μήκος | 100mm450mm |
| Ταξινόμηση | Μηχανή κοπής πεπιεσμένου χαρτιού |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου (mm) | 790X560 |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 310X210 |
| Μέγιστο μέγεθος τεμαχισμού (χιλ.) | 760X520 |
| Μέγιστο μέγεθος σφραγίδας (mm) | 760X525 |
| Ταξινόμηση μηχανών | Δεσμευτική μηχανή βιβλίων |
|---|---|
| Αριθ. των σφιγκτηρών | 21 |
| Μοντέλο βιβλίου | 3-50 χιλ. |
| Μέγιστο. Μηχανική ταχύτητα | 8000 cycles/h |
| Μήκος φραγμών βιβλίων (α) | 140-460 χιλ. |
| Ταξινόμηση | punching μηχανή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατάλληλος για όλους τους φύλλο-ταϊσμένους Τύπους όφσετ |
| Πόροι δύναμης | Πνευματικό punching |
| Βάρος | 90 κιλά |
| Εγγύηση | 1 εξουσιοδότηση έτους συμπεριλαμβανομένων των ανταλλακτικών |
| Ταξινόμηση | Θερμική μηχανή επανατύλιξης κοπής χαρτιού |
|---|---|
| Μέγ. Ταχύτητα κοπής | 350 κόψιμο/λεπτό |
| Μέγ. Ταχύτητα μετρητή κοπής | 350 m/min |
| Εφαρμοστέο φάσμα χαρτιού | 60-550 γρ |
| Μέγ. Διάμετρος ρολού χαρτιού | 1800 χλστ |