| Ταξινόμηση | UV μηχανή λουστραρίσματος |
|---|---|
| Μέγιστο. μέγεθος φύλλου | 620 × 450 mm |
| Min. μέγεθος φύλλου | 260 × 190 mm |
| Βάρος φύλλων | 60-350g/sqm |
| ταχύτητα παραγωγής | 5500 φύλλο/ώρα |
| Ταξινόμηση | UV μηχανή λουστραρίσματος |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος επιστρώματος | 1090X1440mm |
| Ακρίβεια εγγραφής επιστρώματος | ± 0.2mm |
| Πάχος φύλλου | 128-600gsm |
| ταχύτητα παραγωγής | 6200sheets/Hour |
| Κατανομή | Θερμικό έγγραφο που σκίζει ξανατυλίγοντας τη μηχανή |
|---|---|
| Μέγιστη. Ταχύτητα κοπής | 350 που κόβονται/λ. |
| Μέγιστη τέμνουσα ταχύτητα μετρητών | 350 m/min |
| Εφαρμόσιμη σειρά του εγγράφου | 60-550g |
| Μέγιστη διάμετρος ρόλων εγγράφου | 1800 χιλιοστά |
| Τύπος μηχανής | punching μηχανή |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατάλληλος για όλους τους φύλλο-ταϊσμένους Τύπους όφσετ |
| Εγγύηση | 1 εξουσιοδότηση έτους συμπεριλαμβανομένων των ανταλλακτικών |
| Πόροι δύναμης | Πνευματικό punching |
| Μέγεθος ((mm) | 1360 ((L) X 980 ((W) X 1340 ((H) |
| Classification | Thermal Paper Slitting Rewinding Machine |
|---|---|
| Μέγιστη. Ταχύτητα κοπής | 350 που κόβονται/λ. |
| Max. Cutting Meter Speed | 350 M/Min |
| Applicable Range of Paper | 60-550g |
| Μέγιστη διάμετρος ρόλων εγγράφου | 1800 χιλιοστά |
| Τύπος | Τεμαχίζοντας μηχανή |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 1650 X 1200 |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 650 X 520 |
| Μέγιστο μέγεθος τεμαχισμού (χιλ.) | 1630 X 1180 |
| Ζαρωμένο έγγραφο (χιλ.) | 2 - 9 |
| Ταξινόμηση | Μηχανή κοπής |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος τεμαχισμού | 1060×746 χλστ |
| Μέγ. Ταχύτητα μηχανής | 6500shipping και χειρισμός |
| Μέγιστο. μέγεθος φύλλου | 1060 × 760mm |
| Min. μέγεθος φύλλου | 400 × 350mm |
| Τύπος | Μηχανή κοπής |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 1650 X 1200 |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 650 X 520 |
| Μέγιστο μέγεθος τεμαχισμού (χιλ.) | 1630 X 1180 |
| Ζαρωμένο έγγραφο (χιλ.) | 2 - 9 |
| Τύπος | Δεσμευτική μηχανή βιβλίων |
|---|---|
| Αριθ. των σταθμών | 8, 12, 16, 20, 24 |
| Μέγεθος φύλλων (α) | 196-460 χιλ. |
| Μέγεθος φύλλων (β) | 135-280 χιλ. |
| Ευθύγραμμη ταχύτητα | Μέγιστα 8000 cycles/h |
| Τύπος μηχανής | Ετικέτα που ενισχύει τη μηχανή |
|---|---|
| Ψήφισμα | dpi 360*360, μέχρι το dpi 1440*360 |
| Unwinder διάμετρος Rewinder διαμέτρων | Μαξ. 700 χιλιοστά, Κέντρο 76 χιλιοστά. |
| Διάμετρος επαναστροφής | Μαξ. 700 χιλιοστά, Κέντρο 76 χιλιοστά. |
| Θεραπεία μελανιού | Διά UV-ΟΔΗΓΗΜΕΝΗ πλήρης θεραπεία προ-θεραπείας από UV-LED |