| Τύπος μηχανής | Δεσμευτική μηχανή βιβλίων |
|---|---|
| Μέγιστο. Μηχανική ταχύτητα | 2000C/H |
| Δάχος τεμαχίου βιβλίου (γ) | 3-50mm |
| Μήκος φραγμών βιβλίων (α) | 120400mm |
| Διάμετρο του τεμαχίου βιβλίου (B) | 120-270 mm |
| Τύπος μηχανής | Δεσμευτική μηχανή βιβλίων |
|---|---|
| Μέγιστο. Μηχανική ταχύτητα | 2000C/H |
| Αριθ. των σφιγκτηρών | 4 |
| Μήκος φραγμών βιβλίων (α) | 120400mm |
| Διάμετρο του τεμαχίου βιβλίου (B) | 120-270 mm |
| Τύπος μηχανής | Δεσμευτική μηχανή βιβλίων |
|---|---|
| Μέγιστο. Μηχανική ταχύτητα | 2000C/H |
| Μήκος φραγμών βιβλίων (α) | 120400mm |
| Διάμετρο του τεμαχίου βιβλίου (B) | 120-270 mm |
| Δάχος τεμαχίου βιβλίου (γ) | 3-50mm |
| Τύπος μηχανής | Δεσμευτική μηχανή βιβλίων |
|---|---|
| Μέγιστο. Μηχανική ταχύτητα | 2000C/H |
| Μήκος φραγμών βιβλίων (α) | 120400mm |
| Διάμετρο του τεμαχίου βιβλίου (B) | 120-270 mm |
| Δάχος τεμαχίου βιβλίου (γ) | 3-50mm |
| Τύπος μηχανής | Δεσμευτική μηχανή βιβλίων |
|---|---|
| Μέγιστο. Μηχανική ταχύτητα | 2000C/H |
| Μήκος φραγμών βιβλίων (α) | 120400mm |
| Διάμετρο του τεμαχίου βιβλίου (B) | 120-270 mm |
| Δάχος τεμαχίου βιβλίου (γ) | 3-50mm |
| Ταξινόμηση | Μηχανή κοπής πεπιεσμένου χαρτιού |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου (mm) | 1060 X 740 |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 400 X 360 |
| Μέγιστο πιάτο σφράγισης ολογραμμάτων (χιλ.) | 6000 |
| Μέγιστη ταχύτητα (ΝΑΥΤΙΛΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΙΣΜΟΣ) | 7500 |
| Ταξινόμηση | Δεσμευτική μηχανή βιβλίων |
|---|---|
| Αριθ. των σφιγκτηρών | 4 |
| Μέγιστο. Μηχανική ταχύτητα | 1600c/h |
| Μήκος φραγμών βιβλίων (α) | 140320mm |
| Διάμετρο του τεμαχίου βιβλίου (B) | 120-270 mm |
| Ταξινόμηση | Ψηφιακή μηχανή εκτύπωσης ετικετών |
|---|---|
| Ταχύτητα εκτύπωσης | έως 9,14 M/Min |
| Τύπος μελανιού | Ξηρός τόνος (C M Y K Four Color) |
| Ποιότητα εκτύπωσης | 600X1200dpi |
| Πλάτος μέσων | 63.8-213mm |
| Ταξινόμηση | Δεσμευτική μηχανή βιβλίων |
|---|---|
| Αριθ. των σφιγκτηρών | 4 |
| Μέγιστη μηχανική ταχύτητα | 1600c/h |
| Μήκος φραγμών βιβλίων (α) | 140320mm |
| Πλάτος φραγμών βιβλίων (β) | 120270mm |
| Κατανομή | Ψηφιακή μηχανή εκτύπωσης ετικετών |
|---|---|
| Ταχύτητα εκτύπωσης | έως 9,14 M/Min |
| Τύπος μελάνης | Ξηρός τόνος (C M Y K Four Color) |
| Ποιότητα τυπωμένων υλών | 600X1200dpi |
| Πλάτος μέσων | 63.8-213mm |