| Κατανομή | Ψηφιακή μηχανή εκτύπωσης ετικετών |
|---|---|
| Ταχύτητα εκτύπωσης | έως 9,14 M/Min |
| Τύπος μελάνης | Ξηρός τόνος (C M Y K Four Color) |
| Ποιότητα τυπωμένων υλών | 600X1200dpi |
| Πλάτος μέσων | 63.8-213mm |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος | Πιάτο CTCP |
| Στυλ | Θετικό |
| Πακέτο μεταφοράς | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής |
| Προδιαγραφές | Διάμετρος: 0,15 mm; 0,30 mm |
| Ταξινόμηση | Μηχανή κοπής |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου (mm) | 1060x740 |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 400X360 |
| Μέγιστο μέγεθος τεμαχισμού (χιλ.) | 1040X730 |
| Ύψος των τεμνόντων κανόνων (χιλ.) | 23.8 |
| Τύπος | Μηχανή κοπής |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος τεμαχισμού (χιλ.) | 700X500 |
| Μέγιστο μέγεθος σφραγίσματος (mm) | 700X500 |
| Υψόμετρος των κανόνων κοπής (mm) | 23.8 |
| Μέγιστη ταχύτητα μηχανών (ναυτιλία και χειρισμός) | 2500 |
| Ταξινόμηση | Δεσμευτική μηχανή βιβλίων |
|---|---|
| Μέγιστο. Μηχανική ταχύτητα | 8000 c/h |
| Μέγιστο Untrimmed βιβλίο - μέγεθος (a*b) | 365*305 χιλ. |
| Ελάχιστο Untrimmed βιβλίο - μέγεθος (a*b) | 110*85 χιλ. |
| Τακτοποιημένο μέγιστο βιβλίο - μέγεθος (a*b) | 360*300 χιλ. |
| Τύπος | Δεσμευτική μηχανή |
|---|---|
| Αριθ. των σφιγκτηρών | 21 |
| Μέγιστο. Μηχανική ταχύτητα | 8000 cycles/h |
| Μήκος φραγμών βιβλίων (α) | 140-460 χιλ. |
| Διάμετρο του τεμαχίου βιβλίου (B) | 120-300 mm |
| Τύπος | Μηχανή κοπής |
|---|---|
| Ταχύτητα κίνησης | Μέχρι 1500 mm/s |
| Ταχύτητα κοπής | Μέχρι 1200 mm/s (εξαρτάται από το είδος υλικών) |
| Πάχος κοπής | ≤ 50mm (προσαρμόστε σύμφωνα με τα διαφορετικά υλικά) |
| Αποτελεσματική περιοχή κοπής | 1100*1300mm |
| Ταξινόμηση | UV μηχανή επιστρώματος σημείων |
|---|---|
| Μέγιστο. μέγεθος φύλλου | 730x1060 χιλιοστά |
| Min. μέγεθος φύλλου | 310X406mm |
| Μέγιστο μέγεθος επιστρώματος | 720x1050 χιλιοστά |
| Πάχος φύλλου | 80-500gsm |
| Ταξινόμηση | Μηχανή επικαλύψεως με ακτινοβολία UV |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος επιστρώματος | 1090X1440mm |
| Πάχος φύλλου | 128-600gsm |
| Ταχύτητα Παραγωγής | 6200 φύλλα/ώρα |
| Μέγιστο. μέγεθος φύλλου | 1100x1450mm |
| Ταξινόμηση | μηχανή κοπής χαρτιού |
|---|---|
| Εφαρμοστέο φάσμα χαρτιού | 60-550 γρ |
| Μέγ. Ταχύτητα κοπής | 350 κόψιμο/λεπτό |
| Μέγ. Διάμετρος ρολού χαρτιού | 1800 χλστ |
| Μέγ. Πλάτος κοπής χαρτιού | 1400 χλστ |