| Τύπος μηχανής | Μηχανή κοπής |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος τεμαχισμού (χιλ.) | 1075 X 770 |
| Μέσα Chase Μεγέθος ((mm) | 1100 x 790 |
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου (mm) | 1080 X 780 |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 400 X 330 |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή κοπής |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου (mm) | 1080 X 780 |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 400 X 330 |
| Μέγιστο μέγεθος τεμαχισμού (χιλ.) | 1075 X 770 |
| Μέσα Chase Μεγέθος ((mm) | 1100 x 790 |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή κοπής |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα μηχανών (ΝΑΥΤΙΛΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΙΣΜΟΣ) | 7000 |
| Ακριβότητα κοπής με πετσέτα (mm) | ≤ ±0.1 |
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου (mm) | 1080 X 780 |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 400 X 330 |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή κοπής |
|---|---|
| Ακριβότητα κοπής με πετσέτα (mm) | ≤ ±0.1 |
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου (mm) | 1080 X 780 |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 400 X 330 |
| Μέγιστο μέγεθος τεμαχισμού (χιλ.) | 1075 X 770 |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή κοπής |
|---|---|
| Ακριβότητα κοπής με πετσέτα (mm) | ≤ ±0.1 |
| Ελάχιστο περιθώριο της λαβής (mm) | 7 |
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου (mm) | 1080 X 780 |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 400 X 330 |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή κοπής |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα μηχανών (ΝΑΥΤΙΛΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΙΣΜΟΣ) | 7000 |
| Ελάχιστο περιθώριο της λαβής (mm) | 7 |
| Ακριβότητα κοπής με πετσέτα (mm) | ≤ ±0.1 |
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου (mm) | 1080 X 780 |
| Ταξινόμηση | Μηχανή κοπής πεπιεσμένου χαρτιού |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα μηχανών (ναυτιλία και χειρισμός) | 2500 |
| Το πάχος της σφράγισης του πιάτου (χιλ.) | 3.5 |
| Μέγιστο μέγεθος τεμαχισμού (χιλ.) | 700X500 |
| Μέγιστο μέγεθος σφραγίσματος (mm) | 700X500 |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή εκτύπωσης μετατόπισης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου (mm) | 660 X 480; 740 X 540 |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 273 X 393; 273 X 393 |
| Δύψος χαρτιού ((mm) | 0.06-0.6 |
| Μέγιστη έκταση εικόνας ((mm) | 650 X 468; 730 X 528 |
| Classification | Die Cutting Machine |
|---|---|
| Product name | Ecoo-1080BQ |
| Max. Sheet size | 1080 x 780mm |
| Min. Sheet size | 400 x 330mm |
| Max. Die cutting size | 1075 x 770mm |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή κοπής |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα μηχανών (ΝΑΥΤΙΛΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΙΣΜΟΣ) | 7000 |
| Ακριβότητα κοπής με πετσέτα (mm) | ≤ ±0.1 |
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου (mm) | 1080 X 780 |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 400 X 330 |