| Όνομα προϊόντων | 8up αυτόματο Thermanl ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Σύστημα απεικόνισης | Εξωτερικό λέιζερ τυμπάνων 825nm |
| Σ' όλο | 35/45/55 πιάτα/ώρα 1030mm X 800mm, 2400dpi |
| Μέγεθος πιάτων | Max.1163*940mm, Min.400*300mm |
| Πηγή φωτός | Λέιζερ στερεάς κατάστασης |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή εκτύπωσης οφσέτ |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου (mm) | 660X480mm 740X540mm |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 273X393mm 273X393mm |
| Πάχος εγγράφου | 0.060.6mm |
| Μέγιστη περιοχή εικόνας | 650x468mm 730X528mm |
| Σύστημα απεικόνισης | 64-κανάλι κανάλι 48 κανάλι 32 |
|---|---|
| Ρυθμοαπόδοση (πιάτα/ώρα) | 1030mm × 800mm, 2400dpi: 28 22 16 |
| Επαναληψιμότητα | ±5μm (συνεχής έκθεση για 4 φορές ή ανωτέρω στο ίδιο πιάτο με μια θερμοκρασία 23℃ και την υγρασία 60% |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Μονοφασικός: 220AC, +6%, -10%, κατανάλωση ισχύος: 4KW |
| Μέγεθος της πλάκας | Μέγιστο 1163mm × 940mm, λεπτό 300mm × 400mm |
| Machine Type | Offset Printing Machine |
|---|---|
| Max. Sheet size(mm) | 660X480mm; 740X540mm |
| Min. Sheet size(mm) | 273X393mm; 273X393mm |
| Paper thickness | 0.06-0.6mm |
| Max. Image area | 650x468mm; 730X528mm |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή εκτύπωσης οφσέτ |
|---|---|
| Max. Sheet size(mm) | 660X480mm; 740X540mm |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 273X393mm 273X393mm |
| Πάχος εγγράφου | 0.060.6mm |
| Μέγιστη περιοχή εικόνας | 650x468mm 730X528mm |
| Machine Type | Offset Printing Machine |
|---|---|
| Max. Sheet size(mm) | 660X480mm; 740X540mm |
| Min. Sheet size(mm) | 273X393mm; 273X393mm |
| Paper thickness | 0.06-0.6mm |
| Max. Image area | 650x468mm; 730X528mm |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή εκτύπωσης οφσέτ |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου (mm) | 660X480mm 740X540mm |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 273X393mm 273X393mm |
| Πάχος εγγράφου | 0.060.6mm |
| Μέγιστη περιοχή εικόνας | 650x468mm 730X528mm |
| Τύπος πλάκας | ψηφιακή πλάκα flexo διαλύτη |
|---|---|
| Δάχος | 1.14/1.70/2.28/2.84/3.95 χιλιοστά |
| Σκληρότητα | 75-38, ποικίλλει από πάχος |
| Αναπαραγωγή εικόνας | 1-99%, 60 γραμμές/cm |
| Εφαρμογή | ευέλικτη συσκευασία, ετικέτα και ετικέτα, κουτιά |
| Σύστημα απεικόνισης | 64-κανάλι κανάλι 48 κανάλι 32 |
|---|---|
| Ρυθμοαπόδοση (πιάτα/ώρα) | 1030mm × 800mm, 2400dpi: 28 22 16 |
| Επαναληψιμότητα | ±5μm (συνεχής έκθεση για 4 φορές ή ανωτέρω στο ίδιο πιάτο με μια θερμοκρασία 23℃ και την υγρασία 60% |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Μονοφασικός: 220AC, +6%, -10%, κατανάλωση ισχύος: 4KW |
| Μέγεθος της πλάκας | Μέγιστο 1163mm × 940mm, λεπτό 300mm × 400mm |
| Τύπος | Δεσμευτική μηχανή βιβλίων |
|---|---|
| Μέγιστο. Μηχανική ταχύτητα | 1600c/h |
| Μήκος φραγμών βιβλίων (α) | 140320mm |
| Διάμετρο του τεμαχίου βιβλίου (B) | 120-270 mm |
| Διάστημα κάλυψης (δ) | 140450mm |