| Όνομα προϊόντων | Θερμικό ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) Platesetter |
|---|---|
| Έκθεση της μεθόδου | Εξωτερικό τύμπανο |
| Σύστημα απεικόνισης | 48CH |
| Σ' όλο | 22 πιάτα/ώρα |
| Μήκος κύματος λέιζερ | 830nm |
| Διάδρομοι λέιζερ | 32CH, 48CH, 64CH |
|---|---|
| Ταχύτητα εξόδου | 16 ώρες, 22 ώρες, 28 ώρες. |
| Max.Plate μέγεθος | 800X690 ((mm) |
| κατάσταση | νέες ή χρησιμοποιημένες διαθέσιμες |
| Απόφαση | 2400dpi, 1200dpi προαιρετικά |
| Διάδρομοι λέιζερ | 256 |
|---|---|
| Ταχύτητα εξόδου | 30 ppm |
| Max.Plate μέγεθος | 800X690 ((mm) |
| κατάσταση | νέες ή χρησιμοποιημένες διαθέσιμες |
| Απόφαση | 2400dpi, 1200dpi προαιρετικά |
| Διάδρομοι λέιζερ | 256 |
|---|---|
| Ταχύτητα εξόδου | 30 ppm |
| Max.Plate μέγεθος | 800X690 ((mm) |
| Υπόθεση | νέες ή χρησιμοποιημένες διαθέσιμες |
| Απόφαση | 2400dpi, 1200dpi προαιρετικά |
| Διάδρομοι λέιζερ | 256 |
|---|---|
| Ταχύτητα εξόδου | 30 ppm |
| Max.Plate μέγεθος | 800X690 ((mm) |
| Υπόθεση | νέες ή χρησιμοποιημένες διαθέσιμες |
| Απόφαση | 2400dpi, 1200dpi προαιρετικά |
| Max.Plate μέγεθος | 2801500mm |
|---|---|
| Ανάπτυξη της ικανότητας | 72L, 58L, 46L |
| Υπόθεση | Νέο |
| Μέγεθος μηχανής | 1500x1400x1100mm |
| Καθαρό βάρος | 350kgs |
| Τύπος πλάκας | ψηφιακή πλάκα flexo διαλύτη |
|---|---|
| Δάχος | 1.14/1.70/2.28/2.84/3.95 χιλιοστά |
| Σκληρότητα | 75-38, ποικίλλει από πάχος |
| Αναπαραγωγή εικόνας | 1-99%, 60 γραμμές/cm |
| Εφαρμογή | ευέλικτη συσκευασία, ετικέτα και ετικέτα, κουτιά |
| Διάδρομοι λέιζερ | 256CH |
|---|---|
| ταχύτητα εξόδου | 55 σελ/ώρα |
| Max.Plate μέγεθος | 1163X940 ((mm) |
| Εφοδιασμός και εκφόρτωση πλάκας | ημιαυτόματη, χειροκίνητη |
| Καθαρό βάρος | 900 κιλά |
| Ταξινόμηση | Μηχανή UV CTP |
|---|---|
| Σύστημα απεικόνισης | 64-κανάλι κανάλι 48 κανάλι 32 |
| Απόδοση (Πλάκες/Ώρα) | 1030mm × 800mm, 2400dpi: 28 22 16 |
| Επαναληψιμότητα | ± 5μm (Συνεχής έκθεση για 4 φορές ή παραπάνω στο ίδιο πιάτο με θερμοκρασία 23℃ και υγρασία 60%) |
| Τροφοδοτικό | Μονοφασικός: 220AC, +6%, -10%, Κατανάλωση ρεύματος: 4KW |
| Ταξινόμηση | Μηχανή εκτύπωσης μετατόπισης |
|---|---|
| Μέγιστο μέγεθος φύλλου (mm) | 740*1050 |
| Ελάχιστο μέγεθος φύλλων (χιλ.) | 360*520 |
| Μέγιστη έκταση εικόνας ((mm) | 720*1020 |
| Μέγιστο ύψος σωλήνα τροφοδοσίας (mm) | 1180 |