| Κανάλια λέιζερ | 32CH |
|---|---|
| Ταχύτητα παραγωγής | 22pph |
| Max.Plate μέγεθος | 800X690 (χιλ.), λεπτό: 400x300 (χιλ.) |
| Φόρτωση και εκφόρτωση πιάτων | εγχειρίδιο, ημιαυτόματο |
| Καθαρό βάρος | 800kgs |
| Κανάλια λέιζερ | 32CH, 48CH, 64CH |
|---|---|
| Ταχύτητα παραγωγής | 16pph, 22pph, 28pph |
| Max.Plate μέγεθος | 1163X940 (χιλ.) |
| Φόρτωση και εκφόρτωση πιάτων | ημιαυτόματος, χειρωνακτικός |
| Καθαρό βάρος | 900kgs |
| Κανάλια λέιζερ | 48CH |
|---|---|
| Ταχύτητα παραγωγής | 28pph |
| Max.Plate μέγεθος | 800X660 (χιλ.), λεπτό: 260x300 (χιλ.) |
| Φόρτωση και εκφόρτωση πιάτων | Χειρωνακτικός |
| Καθαρό βάρος | 800kgs |
| Δίοδοι λέιζερ εικόνας | Βαλβίδα οπτικών ινών |
|---|---|
| Απόφαση | 2400dpi, 1200dpi προαιρετικά |
| Ταχύτητα εξόδου | 35/45/55 Πλάκες ανά ώρα |
| Max.Plate μέγεθος | 1163*940mm |
| Δάχος πλάκας | 0.15-0.40mm |
| Max.Plate μέγεθος | 280-1550 χιλιοστά |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Μέγεθος μηχανής | 1500x1400x1100mm |
| Καθαρό βάρος | 350kgs |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V |
| Διάδρομοι λέιζερ | 32CH, 48CH, 64CH |
|---|---|
| Ταχύτητα εξόδου | 16 ώρες, 22 ώρες, 28 ώρες. |
| Max.Plate μέγεθος | 800X690 ((mm) |
| Υπόθεση | νέες ή χρησιμοποιημένες διαθέσιμες |
| Απόφαση | 2400dpi, 1200dpi προαιρετικά |
| Μήκος κύματος λέιζερ | 830 NM |
|---|---|
| Σύστημα απεικόνισης | δίοδος 256 |
| ρυθμοαπόδοση | pph του 35/45/55 ανάλογα με τη ρύθμιση πελατών |
| Μέγιστο μέγεθος πιάτων | 1130mm*920mm |
| Ελάχιστο μέγεθος πιάτων | 510mm*400mm |
| Κανάλι λέιζερ | 64 |
|---|---|
| Ταχύτητα παραγωγής | 16pph |
| Max.Plate μέγεθος | 1470X1180 (χιλ.) |
| Ψήφισμα | 2400dpi |
| Φόρτωση και εκφόρτωση πιάτων | Αυτόματος |
| Ταξινόμηση | Μηχανή CTP |
|---|---|
| Σύστημα απεικόνισης | 64-κανάλι κανάλι 48 κανάλι 32 |
| διακίνησης | 1030×800mm, 2400dpi: 28 πλάκες/ώρα; 22 πιάτα/ώρα; 16 πιάτα/ώρα |
| Επαναληψιμότητα | ± 5µm (Συνεχής έκθεση για τέσσερις ή περισσότερες φορές στην ίδια πλάκα με θερμοκρασία 23℃ και υγρασ |
| Τροφοδοτικό | Μονοφασικός: 220AC, +6%, -10%, Κατανάλωση ρεύματος: 4KW |
| Ταξινόμηση | Μηχανή CTP |
|---|---|
| Σύστημα απεικόνισης | 64 καναλιών |
| διακίνησης | 60plates/hour, 381mm X 578mm, 1200dpi |
| Επαναληψιμότητα | ± 5μm (Συνεχής έκθεση για 4 φορές ή παραπάνω στο ίδιο πιάτο με θερμοκρασία 23℃ και υγρασία 60%) |
| Τροφοδοτικό | Μία φάση: 220AC, +6%, -10%, κατανάλωση ενέργειας: 4KW |