| Τύπος μηχανής | Μηχανή εκτύπωσης ετικετών |
|---|---|
| Χρώμα εκτύπωσης | 1-6 χρώματα |
| Ακρίβεια της χρωματογραφίας | ± 0,1 mm |
| Διάρκεια εκτύπωσης | 177.8355.6mm |
| Μέγιστο. Πλάτος εκτύπωσης | 310mm |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή εκτύπωσης ετικετών |
|---|---|
| Ακρίβεια της χρωματογραφίας | ± 0,1 mm |
| Διάρκεια εκτύπωσης | 177.8355.6mm |
| Μέγιστο πλάτος εκτύπωσης | 310 χιλιοστά |
| Μέγιστη ξετυλίγοντας διάμετρος | 600 χιλιοστά |
| Μήκος κύματος λέιζερ | 830 NM |
|---|---|
| Σύστημα απεικόνισης | δίοδος 64 |
| ρυθμοαπόδοση | pph 16 |
| Μέγιστο μέγεθος πιάτων | 1470mm*1180mm |
| Ελάχιστο μέγεθος πιάτων | 650mm*550mm |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή εκτύπωσης ετικετών |
|---|---|
| Ακρίβεια της χρωματογραφίας | ± 0,1 mm |
| Διάρκεια εκτύπωσης | 177.8355.6mm |
| Μέγιστο. Πλάτος εκτύπωσης | 310mm |
| Διάμετρος αποσύνδεσης | 600 χλστ |
| Κανάλι λέιζερ | 64 |
|---|---|
| Ταχύτητα παραγωγής | 12PPH |
| Max.Plate μέγεθος | 1680X1350 (χιλ.) |
| Ψήφισμα | 2400dpi ή 1200dpi προαιρετικό |
| Φόρτωση και εκφόρτωση πιάτων | αυτόματος |
| Κανάλια λέιζερ | 48CH |
|---|---|
| Ταχύτητα παραγωγής | 28pph |
| Max.Plate μέγεθος | 800X690 (χιλ.), λεπτό: 400x300 (χιλ.) |
| Φόρτωση και εκφόρτωση πιάτων | εγχειρίδιο, ημιαυτόματο |
| Καθαρό βάρος | 800kgs |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή εκτύπωσης ετικετών |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα εκτύπωσης | 180m/min 180m/min 180m/min |
| Μέγιστο πλάτος ιστού | 360mm, 470mm, 670mm |
| Μέγιστο. Πλάτος εκτύπωσης | 350mm, 450mm, 650mm |
| Διάμετρος αποσύνδεσης | 900mm, 900mm, 1000mm |
| Max.Plate μέγεθος | 280-1550 χιλιοστά |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Μέγεθος μηχανής | 1500x1400x1100mm |
| Καθαρό βάρος | 350kgs |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V |
| Max.Plate μέγεθος | 280-1550 χιλιοστά |
|---|---|
| Υπόθεση | Νέο |
| Μέγεθος μηχανής | 1500x1400x1100mm |
| Καθαρό βάρος | 350kgs |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V |
| Πρότυπο | Θερμικές 800 σειρές |
|---|---|
| Ταχύτητα | pph του 16/22/28 |
| Μέγιστο μέγεθος απεικόνισης | 1163mm*940mm |
| Ελάχιστο μέγεθος απεικόνισης | 400mm*300mm |
| Διάσταση μηχανών | 2320mm*1080mm*960mm |