| Πλάτος υποστρωμάτων | Μηχανή ενίσχυσης ετικετών |
|---|---|
| Ψήφισμα | 360*360dpi, έως 1440*360dpi |
| Unwinder διάμετρος Rewinder διαμέτρων | Μαξ. 700 χιλιοστά, Κέντρο 76 χιλιοστά. |
| Διάμετρος επαναστροφής | Μαξ. 700 χιλιοστά, Κέντρο 76 χιλιοστά. |
| Διάμετρος εκτύπωσης εικόνας | 288mm (με δυνατότητα επέκτασης σε 330 χιλ.) |
| ταχύτητα εξόδου | 3/5 m2/h |
|---|---|
| Max.Breadth | 48"×35"/1200mm×1020mm |
| Διάδρομοι λέιζερ | 256CH |
| Δάχος πλάκας | 0.14-2.84mm |
| Απόφαση | 4000dpi, προαιρετικά:2540dpi |
| Πάχος πλάκας | 0.143.94mm |
|---|---|
| Τύπος πιάτου | Ψηφιακή πλάκα πολυμερούς πλύσης νερού ή διαλύτη |
| Ανάλυση εκτύπωσης | 5080DPI |
| Παραγωγή πιάτων | Ψηφιακή απεικόνιση λέιζερ, έκθεση, πλύσιμο και στέγνωμα |
| Βάρος | 2800kgs |
| Υλικό | Νικέλιο |
|---|---|
| Μέγεθος της πλάκας | Μέγιστο 600 mm*450 mm |
| Φως | Φώτα υπεριώδους ακτινοβολίας, μήκος κύματος 350-450nm |
| Καθαρό βάρος | 120 κιλά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία εξαγωγής |
| Ταξινόμηση | Μηχανή εκτύπωσης Flexo |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα εκτύπωσης | 180μ/λεπτό |
| Μέγιστο πλάτος ιστού | 360mm 470mm 670mm |
| Μέγιστο. Πλάτος εκτύπωσης | 350mm 450mm 650mm |
| για 8 χρώματα, 3 τεμαχίζοντας σταθμοί | Ναι Ναι Κανένας τεμαχίζοντας σταθμός |
| Τύπος | Μηχανή εκτύπωσης ετικετών Flexo |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα εκτύπωσης | 180μ/λεπτό |
| Μήκος επανάληψης εκτύπωσης | 380690mm 430630mm |
| Συνδυάστε με τις λειτουργίες | Flexo, Gravure, κρύα σφράγιση, καυτή σφράγιση, κ.λπ. |
| Κατάλληλος για τα μεταβλητά υποστρώματα | Αυτοκόλλητο έγγραφο, έγγραφο και αστήρικτη ταινία |
| Classification | Flexo Printing Machine |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα εκτύπωσης | 180m/min |
| Μέγιστο πλάτος Ιστού | 360mm 470mm 670mm |
| Μέγιστο πλάτος εκτύπωσης | 350mm 450mm 650mm |
| για 8 χρώματα, 3 τεμαχίζοντας σταθμοί | Ναι Ναι Κανένας τεμαχίζοντας σταθμός |
| Ταξινόμηση | Μηχανή εκτύπωσης ετικετών |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα εκτύπωσης | 180μ/λεπτό |
| Μέγιστο πλάτος ιστού | 360mm 470mm 670mm |
| Μέγιστο. Πλάτος εκτύπωσης | 350mm 450mm 650mm |
| Αριθ. του τεμαχισμού των σταθμών | 3 3 0 |
| Τύπος μηχανής | Περιστροφική μηχανή εκτύπωσης όφσετ |
|---|---|
| Μέγιστη ταχύτητα εκτύπωσης | 180m/min |
| Η εκτύπωση επαναλαμβάνει το μήκος | 380690mm 430630mm |
| Συνδυάστε με τις λειτουργίες | Flexo, Gravure, κρύα σφράγιση, καυτή σφράγιση, κ.λπ. |
| Κατάλληλος για τα μεταβλητά υποστρώματα | Αυτοκόλλητο έγγραφο, έγγραφο και αστήρικτη ταινία |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή εκτύπωσης ετικετών |
|---|---|
| Ακρίβεια της χρωματογραφίας | ± 0,1mm |
| Ταχύτητα εκτύπωσης | 60m/λεπτό |
| Χρώμα εκτύπωσης | 1-6 χρώματα |
| Διάρκεια εκτύπωσης | 177.8355.6mm |