| Σύστημα απεικόνισης | 48-κανάλι 32-κανάλι 24-κανάλι |
|---|---|
| Περιορισμός | 800mm × 660mm, 2400dpi: 28 πιάτα/ώρα 22 πιάτα/ώρα 16 πιάτα/ώρα |
| Επαναληψιμότητα | ±5µm (συνεχής έκθεση για τέσσερις φορές ή ανωτέρω στο ίδιο πιάτο με μια θερμοκρασία 23℃ και την υγρα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Μονοφασικός: 220AC, +6%, -10%, κατανάλωση ισχύος: 4KW |
| Μέγεθος της πλάκας | Μέγιστο 800 mm × 690 mm, ελάχιστο 400 mm × 300 mm |
| Imaging System | 24/32/48-channel |
|---|---|
| Throughput | 800mm × 660mm, 2400dpi: 28 plates/hour; 22 plates/hour; 16 plates/hour |
| Repeatability | ±5µm (Continuous exposing for four times or above on the same plate with a temperature of 23℃ and humidity of 60%) |
| Power Supply | Single-phase: 220AC, +6%, -10%, Power Consumption: 4KW |
| Plate Size | Max. 800mm × 690mm, Min. 400mm × 300mm |
| Διάδρομοι λέιζερ | 256CH |
|---|---|
| Output Speed | 48pph |
| Max.Plate Size | 1163X940(mm) |
| Εφοδιασμός και εκφόρτωση πλάκας | ημιαυτόματη, χειροκίνητη |
| Net Weight | 900KGS |
| Ταξινόμηση | Μηχανή UV CTP |
|---|---|
| Σύστημα απεικόνισης | 128 καναλιών |
| διακίνησης | 1470mm x 1180mm/ 2400dpi: 27 πλάκες/ώρα |
| Επαναληψιμότητα | ± 5μm (Συνεχής έκθεση για 4 φορές ή παραπάνω στο ίδιο πιάτο με θερμοκρασία 23℃ και υγρασία 60%) |
| Τροφοδοτικό | Ενιαία φάση: 220AC-240AC, κατανάλωση ισχύος: 5.5KW |
| Machine Type | CTCP Machine |
|---|---|
| Imaging System | 48-Channel, 32-Channel, 24-Channel |
| Throughput(Plates/Hour) | 28, 22, 16, 800mm X 660mm, 2400dpi |
| Plate Sizes | Max. 800mm X 690mm, Min. 400mm X 300mm |
| Exposing Size | Max. 800mm X 646mm, Min. 260mm X 284mm |
| Κατανομή | UV μηχανή ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Σύστημα απεικόνισης | 128-κανάλι |
| Περιορισμός | 1470mm x 1180mm/ 2400dpi: 27 πλάκες/ώρα |
| Επαναληψιμότητα | ±5μm (συνεχής έκθεση για 4 φορές ή ανωτέρω στο ίδιο πιάτο με μια θερμοκρασία 23℃ και την υγρασία 60% |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ενιαία φάση: 220AC-240AC, κατανάλωση ισχύος: 5.5KW |
| Φασματική ευαισθησία | 830nm |
|---|---|
| Τύπος πλάκας | Χημικά ελεύθερη θερμική πλάκα CTP |
| Εφαρμογή | Εκτύπωση εμπορικών ή εφημερίδων |
| Δάχος | 0.150.30mm |
| Κανονικά μεγέθη | 1030x800x0,30mm;510x400x0,15mm |
| Τύπος μηχανής | κιβώτιο που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Max. Production Speed | 200 PCS/Min |
| Ύψος των δευτερευόντων χτυπημάτων | 15mm250mm |
| Ύψος Flaps+Lid | 50mm250mm |
| Blank Length | 100mm-450mm |
| Ταξινόμηση | Μηχανή εκτύπωσης ετικετών |
|---|---|
| Ακρίβεια της χρωματογραφίας | ± 0,1 mm |
| Διάρκεια εκτύπωσης | 177.8355.6mm |
| Βάρος μηχανής | Περίπου 2150kgs Περίπου 3350kgs |
| Μέγιστο. Πλάτος εκτύπωσης | 310 χλστ |
| Τύπος μηχανής | κιβώτιο που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Μέγιστο. Ταχύτητα παραγωγής | 200 τεμάχια/min |
| Ύψος των δευτερευόντων χτυπημάτων | 15mm250mm |
| Ύψος Flaps+Lid | 50mm250mm |
| Κενό μήκος | 100mm450mm |