| Ταξινόμηση | Μηχανή CTP |
|---|---|
| Σύστημα απεικόνισης | 128 καναλιών |
| διακίνησης | 1630mm x 1325mm/ 2400dpi: 18 πλάκες/ώρα |
| Επαναληψιμότητα | ± 5μm (Συνεχής έκθεση για 4 φορές ή παραπάνω στο ίδιο πιάτο με θερμοκρασία 23℃ και υγρασία 60%) |
| Τροφοδοτικό | Τρι φάση: 380V, μέγιστη ισχύς (σημεία τιμή): 5,5KW |
| Ταξινόμηση | Μηχανή CTP |
|---|---|
| Σύστημα απεικόνισης | 128 καναλιών |
| διακίνησης | 1470mm x 1180mm/ 2400dpi: 27 πλάκες/ώρα |
| Επαναληψιμότητα | ± 5μm (Συνεχής έκθεση για 4 φορές ή παραπάνω στο ίδιο πιάτο με θερμοκρασία 23℃ και υγρασία 60%) |
| Τροφοδοτικό | Ενιαία φάση: 220AC-240AC, κατανάλωση ισχύος: 5.5KW |
| Ταξινόμηση | Μηχανή UV CTP |
|---|---|
| Σύστημα απεικόνισης | 18-κανάλι |
| διακίνησης | 1630mm x 1325mm/ 2400dpi: 18 πλάκες/ώρα |
| Επαναληψιμότητα | ± 5μm (Συνεχής έκθεση για 4 φορές ή παραπάνω στην ίδια πλάκα με θερμοκρασία 23℃ και 60% RH) |
| Τροφοδοτικό | Τρι φάση: 380V, μέγιστη ισχύς (σημεία τιμή): 5,5KW |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή CTP |
|---|---|
| Σύστημα απεικόνισης | 64 κανάλια |
| ταχύτητα εξόδου | 16 πιάτα/ώρα |
| Μέγεθος της πλάκας | Μέγιστο 1470 mm × 1180 mm, ελάχιστο 300 mm × 400 mm |
| Απόφαση | 2400 dpi |
| Ταξινόμηση | Μηχανή CTP |
|---|---|
| Μέγεθος πιάτου | Μέγιστο 1680 mm x 1350 mm, ελάχιστο 650 mm x 550 mm |
| Πάχος πλάκας | 0.15mm 0.30mm ή 0.27mm 0.40mm (εναλλακτική λύση) |
| Σύστημα απεικόνισης | 64 κανάλια, ιδιαίτερη δίοδος λέιζερ 830nm |
| Ταχύτητα εξόδου | 14 πιάτα/ώρα, 1630mm X 1325mm/2400dpi |
| Τύπος πιάτου | UV-ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) πιάτο |
|---|---|
| Μήκος εκτέλεσης | Ακατέργαστες: 200.000 εκτυπώσεις; Κατεψυγμένες: 500.000 εκτυπώσεις ((εξαρτάται από την ανάλυση της ε |
| Μετρητές | 0.200, 0.250, 0.300,40 mm |
| Διάρκεια ζωής | 12 μήνες υπό τους συνιστώμενους όρους αποθήκευσης |
| Ενέργεια έκθεσης | 50-60 uj/cm2 (ανάλογα με τον ρυθμιστή και την κατάσταση της πλάκας) |
| Μοντέλο | T800A |
|---|---|
| Τύπος | Θερμική μηχανή ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
| Μαξ. πλάκα | 1163*940mm |
| Μιν. πλάκα | 400*300mm |
| Μέγιστη ταχύτητα | 24 pph σε μέγεθος 1030*800 |
| Σύστημα απεικόνισης | 64-κανάλι |
|---|---|
| Περιορισμός | 1470mm x 1180mm/ 2400dpi: 16 πλάκες/ώρα |
| Επαναληψιμότητα | ±5μm (συνεχής έκθεση για 4 φορές ή ανωτέρω στο ίδιο πιάτο με μια θερμοκρασία 23℃ και την υγρασία 60% |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Ενιαία φάση: 220V-240V, κατανάλωση ισχύος (τιμή κορυφής): 5.5KW |
| Μέγεθος της πλάκας | Μέγιστο 1470mm X1180mm Λεπτό 300mm X 400mm |
| Σύστημα απεικόνισης | 48-κανάλι 32-κανάλι 24-κανάλι |
|---|---|
| Περιορισμός | 800mm × 660mm, 2400dpi: 28 πιάτα/ώρα 22 πιάτα/ώρα 16 πιάτα/ώρα |
| Επαναληψιμότητα | ±5µm (συνεχής έκθεση για τέσσερις φορές ή ανωτέρω στο ίδιο πιάτο με μια θερμοκρασία 23℃ και την υγρα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Μονοφασικός: 220AC, +6%, -10%, κατανάλωση ισχύος: 4KW |
| Μέγεθος της πλάκας | Μέγιστο 800 mm × 690 mm, ελάχιστο 400 mm × 300 mm |
| Σύστημα απεικόνισης | 48-κανάλι 32-κανάλι 24-κανάλι |
|---|---|
| Περιορισμός | 800mm × 660mm, 2400dpi: 28 πιάτα/ώρα 22 πιάτα/ώρα 16 πιάτα/ώρα |
| Επαναληψιμότητα | ±5µm (συνεχής έκθεση για τέσσερις φορές ή ανωτέρω στο ίδιο πιάτο με μια θερμοκρασία 23℃ και την υγρα |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Μονοφασικός: 220AC, +6%, -10%, κατανάλωση ισχύος: 4KW |
| Μέγεθος της πλάκας | Μέγιστο 800 mm × 690 mm, ελάχιστο 400 mm × 300 mm |