| Machine Type | CTP Machine |
|---|---|
| Imaging System (Channel) | 64CH/ 48CH/ 32CH, Discrete 830nm laser diode |
| Throughput (Plates/Hour) | 28pph/ 22pph/ 16pph, 1030mm × 800mm, 2400dpi |
| Media Type | Positive thermal CTP plate |
| Plate Thickness | 0.15mm to 0.30mm |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Σύστημα απεικόνισης (κανάλι) | 64CH/48CH/32CH, ιδιαίτερη δίοδος λέιζερ 830nm |
| Ρυθμοαπόδοση (πιάτα/ώρα) | 28pph/22pph/16pph, 1030mm X 800mm, 2400dpi |
| Τύπος μέσου | Θετικό θερμικό πιάτο ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
| Δάχος πλάκας | 0.15mm 0.30mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Οικογραφικό υπολογιστή για την προεκτύπωση πλάκας εξοπλισμός θερμικής CTP πλάκας |
|---|---|
| Έκθεση Mothod | Εξωτερικό τύμπανο |
| Σύστημα απεικόνισης | 24/32/48 Διάδρομος |
| Περιορισμός | 16/22/28 Πλάκες/ώρα, 800 χιλιοστά x 690 χιλιοστά, 2400 dpi |
| Μέγεθος της πλάκας | Μέγιστο 800 mm × 660 mm· ελάχιστο 400 mm × 300 mm |
| Αποφάσεις | 2400dpi |
|---|---|
| Μέγεθος πλάκας | Μέγιστο 1163mm X 940mm, λεπτό 400mm X 300mm |
| Σύστημα απεικόνισης | 64CH 48CH 32CH |
| Ρυθμοαπόδοση (πιάτα/ώρα) | 28 22 16, 1030mm X 800mm, 2400dpi |
| Δάχος πλάκας | 0.15mm 0.30mm |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Απόφαση | 2400dpi |
| Μέγεθος πλάκας | Μέγιστο 1470 mm × 1180 mm, ελάχιστο 300 mm × 400 mm |
| Σύστημα απεικόνισης | 64CH |
| Ταχύτητα εξόδου | 16 πιάτα/ώρα |
| Τεχνολογία Τύπου | Έκθεση σε λέιζερ |
|---|---|
| Ποιότητα Τύπου | Υψηλής ανάλυσης, υψηλής ποιότητας |
| Ανώτατο μέγεθος πιάτων | 680 χιλιοστά x 430 χιλιοστά |
| Τύποι πλάκας | 830nm Θερμική πλάκα CTP, Φλεξο Cliche Plate |
| Δάχος πλάκας | 0.14mm - 1.7mm |
| Σχήμα | FL4835 |
|---|---|
| Περιγραφή | Μηχανή Floxo CTP |
| Απόφαση | 2540/5080/4000 dpi |
| Μέγιστη περιοχή απεικόνισης | 1200 mm*1020 mm |
| Μιν. περιοχή απεικόνισης | 200mm*200mm |
| Δάχος πλάκας | 0.15mm - 1.7mm |
|---|---|
| Κανάλι λέιζερ | 32CH 16CH |
| Σε όλη την περιοχή | 20,5 τ.μ./ώρα, 1,25 τ.μ./ώρα |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
| Μέγιστο εύρος | 800mm*660mm 680mm*430mm |
| Ταξινόμηση | Μηχανή CTP |
|---|---|
| Σύστημα απεικόνισης | 48-κανάλι; 32-κανάλι; 24 καναλιών |
| Διακίνηση | 800 mm × 660 mm, 2400 dpi: 28 πλάκες/ώρα; 22 πιάτα/ώρα; 16 πιάτα/ώρα |
| Επαναληψιμότητα | ± 5µm (Συνεχής έκθεση για τέσσερις ή περισσότερες φορές στην ίδια πλάκα με θερμοκρασία 23℃ και υγρασ |
| Τροφοδοτικό | Μονοφασικός: 220AC, +6%, -10%, Κατανάλωση ρεύματος: 4KW |
| Ταξινόμηση | Μηχανή CTP |
|---|---|
| Σύστημα απεικόνισης | 64 καναλιών |
| Διακίνηση | 1630mm x 1325mm / 2400dpi: 10 πλάκες/ώρα |
| Επαναληψιμότητα | ± 5μm ((Συνέχεια έκθεσης 4 φορές ή περισσότερο στην ίδια πλάκα με θερμοκρασία 23°C και υγρασία 60%) |
| Τροφοδοτικό | Τρι φάση: 380V, μέγιστη ισχύς (σημεία τιμή): 5,5KW |