| Κανάλι λέιζερ | 64 |
|---|---|
| Ταχύτητα παραγωγής | 10PPH |
| Max.Plate μέγεθος | 1680X1350 (χιλ.) |
| Ψήφισμα | 2400dpi ή 1200dpi προαιρετικό |
| Φόρτωση και εκφόρτωση πιάτων | αυτόματος |
| Τύπος | Αυτόματο Laminator φλαούτων |
|---|---|
| Μέγιστο φύλλο (WxL) | 540*760mm |
| Ελάχιστο φύλλο (WxL) | 210*270mm |
| Ταχύτητα μηχανής | Μέγιστο 30m/min |
| Πάχος χαρτιού | 157~400G/m2 |
| Ταξινόμηση | Μηχανή CTP |
|---|---|
| Ταχύτητα μηχανών (πιάτα/ώρα) | 45/55 |
| Ευαισθησία πιάτων | 800 X 660mm, 2400dpi |
| Μέγεθος πιάτου | Μέγιστο 800 mm x 660 mm, ελάχιστο 300 mm x 300 mm |
| Ψήφισμα | Πρότυπα: dpi 2400 ή dpi 1200 |
| Ταχύτητα μηχανών (πιάτα/ώρα) | 45/55 |
|---|---|
| Ευαισθησία πιάτων | 800 X 660mm, 2400dpi |
| Μέγεθος της πλάκας | Μέγιστο 800 mm x 660 mm, ελάχιστο 300 mm x 300 mm |
| Απόφαση | Πρότυπα: dpi 2400 ή dpi 1200 |
| Φόρτωση πιάτων | Πρότυπα: ενιαία κασέτα autoloader με τη χειρωνακτική λειτουργία ενθέτων πιάτων |
| Ταχύτητα μηχανών (πιάτα/ώρα) | 45/55 |
|---|---|
| Ευαισθησία πιάτων | 800 X 660mm, 2400dpi |
| Μέγεθος της πλάκας | Μέγιστο 800 mm x 660 mm, ελάχιστο 300 mm x 300 mm |
| Απόφαση | Πρότυπα: dpi 2400 ή dpi 1200 |
| Φόρτωση πιάτων | Πρότυπα: ενιαία κασέτα autoloader με τη χειρωνακτική λειτουργία ενθέτων πιάτων |
| Κατανομή | Μηχανή ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
|---|---|
| Ταχύτητα μηχανών (πιάτα/ώρα) | 45/55 |
| Ευαισθησία πιάτων | 800 X 660mm, 2400dpi |
| Μέγεθος της πλάκας | Μέγιστο 800 mm x 660 mm, ελάχιστο 300 mm x 300 mm |
| Απόφαση | Πρότυπα: dpi 2400 ή dpi 1200 |
| Χρώμα πιάτων | Μπλε |
|---|---|
| Πάχος | 0,15, 0,20, 0,25, 0,30, 0.40mm |
| Τύπος πιάτων | Διπλό θερμικό ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) στρώματος διαλυτικό πιάτο αντίστασης |
| Φασματική ευαισθησία | 830nm |
| Εφαρμογή | UV μελάνι εμπορικό ή εκτύπωση εφημερίδων |
| Έγχρωμη πλάκα | Μαύρος |
|---|---|
| Πάχος | 1,14/1,7/2,84/3,94 χλστ |
| Τύπος πιάτου | Ψηφιακή πλακέτα Flexo με διαλύτη |
| Φασματική ευαισθησία | 830nm |
| Εφαρμογή | Εκτύπωση Flexo |
| Ψήφισμα | 2400 dpi |
|---|---|
| Μέγεθος πλάκας | Μέγ. 800x660mm, Ελάχ. 400x300mm |
| Σύστημα απεικόνισης | 48-κανάλι; 32-κανάλι; 24 καναλιών |
| Ρυθμοαπόδοση (πιάτα/ώρα) | 28; 22; 16, 800x690mm, 2400dpi |
| Πάχος πλάκας | 0.15mm 0.30mm |
| Τύπος μηχανής | Μηχανή CTP |
|---|---|
| Μέγεθος πλάκας | Μέγιστο 800mm X 660mm, λεπτό 400mm X 300mm |
| Ψήφισμα | 2400 dpi |
| Σύστημα απεικόνισης | 48-κανάλι; 32-κανάλι; 24 καναλιών |
| Ρυθμοαπόδοση (πιάτα/ώρα) | 28 22 16, 800mm X 690mm, 2400dpi |